Impact Fest 2014 przeniesiony do Łodzi! Dlaczego? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

2013-11-20 14:04

Impact Fest 2014 przeniesiony do Łodzi! Gdzie i kiedy odbędzie się Impact Fest 2014 w Łodzi? Gdzie można kupić bilety na koncert?

Impact Fest 2014 przeniesiony do Łodzi! Impact Fest odbywał się dotychczas w Warszawie na Bemowie, teraz trzecie edycja odbędzie się w Łodzi.

Przypomnijmy, że impreza odbywa się od 2012 roku. Przez ten czas przez Impact Festival przewinęły się największe gwiazdy, m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth i Public Image LTD.

>>> Impact Fest 2014 - bilety. Ile kosztują i gdzie kupić bilety na Impact Festival w Łodzi?

Trzecia edycja (11-12 czerwca 2014 roku) będzie nie lada wydarzeniem. W czerwcu 2014 roku festiwal zawita do Atlas Areny. - Dzięki wsparciu miasta Łódź uda nam się zorganizować 2 dni znakomitej zabawy. Atlas Arena słynie z wielkich wydarzeń, fanom dobrej muzyki jest doskonale znana, gościła wraz z nami m.in. Depeche Mode, Iron Maiden, System of a Down, Rihanne, Shakirę, Sade, Stinga, Muse, Erica Claptona i wielu wielu innych - czytamy na Facebooku Live Nation.

Eska.pl już zna niektóre gwiazdy, które wystąpią podczas 3. edycji Impact Fest 2014. W najbliższej edycji wystąpią między innymi: Black Sabbath, która razem z Ozzym Osbournem zagra 11 czerwca oraz
oraz zespół Aerosmith - grupa zagra 12 czerwca.

Aerosmith - Crazy


Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze