Znajomi

i

Autor: Canva

Imiona

Imiona, które przyciągają sukces. Ich właściciele to prawdziwi szczęściarze!

2024-04-24 12:28

Choć podobno sukces niejedno ma imię, to według wierzeń i ezoteryków, są te, które mają wyjątkowe predyspozycje do tego, by dotrzeć na sam szczyt niemal w każdej dziedzinie swojego życia. To, jak się nazywamy w ogromny sposób warunkuje naszą osobowość i charakter. Zastanawialiście się kiedyś, czy Wasze imię należy do grupy tych, które przyciągają dobrobyt i miłość?

Księga imion, to znakomite miejsce, w którym przyszli rodzice mogą sprawdzić, w jaki sposób to, jak chcą nazwać swoją pociechę, będzie wpływało na jej późniejsze lata życia. Część rodziców, w tym ważnym momencie, kieruje się jedynie modą i tradycją. Są jednak tacy, dla których imię ma kolosalne znaczenie. Nic w tym dziwnego, kiedyś nazywano ludzi nie tylko w celu identyfikacji danej osoby. Nadawanie imienia miało funkcje magiczne, stanowiło życzenie, ale także wróżbę na późniejsze życie. W dzisiejszych czasach również niezwykle popularnym jest przeszukiwanie sieci i ksiąg w poszukiwaniu znaczeń i predyspozycji pod względem charakteru uzależnionych od tego, jak ktoś się nazywa. Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się, które imiona przynoszą szczęście. Ezoterycy wyróżnili sześć, których posiadacze sukces mają zapisany w gwiazdach.

Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!

Imiona - które przynoszą szczęście?

Udane życie miłosne, szybkie awanse, znakomicie rozwijająca się kariera zawodowa i znakomite zdrowie, to aspekty życia, o których wiele osób marzy i stara się za wszelką cenę dążyć. Jednak jak to bywa, jedni mają nieco więcej szczęścia, dzięki czemu sukcesy przychodzą im z zadziwiającą łatwością. Ezoterycy wierzą, że ogromny udział ma w tym to, jak się nazywamy. Od dawna poszczególnym imionom przypisuje się konkretne dyspozycje osobowościowe. Oto lista imion, które przyciągają sukces. Te osoby są prawdziwymi szczęściarzami!

  • Kinga
  • Magdalena 
  • Róża
  • Urszula
  • Bartłomiej
  • Jarosław
  • Konrad
  • Szymon
  • Wojciech

Jeśli marzysz o tym, aby Twoja pociecha w przyszłości miała spore predyspozycje do tego, by dotrzeć na szczyt, wzbogacić się i znaleźć szczęście u boku ukochanej osoby, śmiało możesz zasugerować się propozycjami, które podali eksperci. Należy jednak pamiętać, że najwięcej zależy od danej osoby i tego, w jaki sposób wykorzystuje ona swoje zasoby, cechy charakteru oraz osobowość. To jedynie dane sporządzone przez ezoteryków i specjalistów oraz sugestie powstałe dzięki wierzeniom.