Imany wprowadza pozytywny klimat. Nowa wersja hitu Wonderful Life zachwyca!

i

Autor: Eugenio Recuenco / Magic Records Poland Imany wprowadza pozytywny klimat. Nowa wersja hitu Wonderful Life zachwyca!

Imany wprowadza pozytywny klimat. Nowa wersja hitu Wonderful Life zachwyca!

2021-03-26 16:34

Imany, czyli wokalistka znana z hitu Don't Be So Shy, wzięła na warsztat kultowy hit z końcówki lat 80. Mowa o utworze Wonderful Life, za który w oryginale odpowiada brytyjski piosenkarz, Blac. Poznajcie odświeżoną wersję wielkiego przeboju już teraz!

Imany od 10 lat uwodzi międzynarodową publiczność swoimi kompozycjami inspirowanymi soulem, folkiem i bluesem. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych albumów The Shape of a Broken Heart i The Wrong Kind of War, sountracku do filmu Sous les jupes des filles oraz singli You Will Never Know i Don't Be So Shy, Imany pozostaje na topie na całym świecie. Po krótkiej przerwie (narodziny drugiego dziecka) powraca z nowym materiałem, coverem kultowego przeboju Blacka z 1987 roku,  Wonderful Life. W swojej interpretacji Imany podkreśla melancholię tekstów, jednocześnie wprowadzając pozytywny klimat, który zachęca do tego abyśmy się zjednoczyli. Zdecydowanie coś, czego potrzebujemy w obecnych czasach.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku

Wonderful Life 2021 - nowa wersja

Premiera Wonderful Life jest jednocześnie zapowiedzią nowego albumu Imany.  Voodoo Cello, bo taki tytuł będzie nosiła nowa płyta, ukaże się jesienią i jest w całości zaśpiewana, nagrana, zaaranżowana i wyprodukowana przez samą artystkę. Składa się na nią kilkanaście kultowych popowych utworów, w zupełnie nowej odsłonie artystce towarzyszy jedynie 8 wiolonczelistów. Wydaniu płyty będzie towarzyszyła trasa koncertowa obejmująca 5 polskich miast. W październiku Imany zagra we Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Krakowie.