Imany w Polsce 2016! Sprawdź, gdzie i kiedy zagra wokalistka

i

Autor: Fot. Instagram Imany wraca do Polski

Imany w Polsce 2016! Sprawdź, gdzie i kiedy zagra wokalistka

2016-03-16 13:10

Imany w Polsce 2016! Francuska artystka z niezwykłym głosem wraca do naszego kraju. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, gdzie i kiedy odbędzie się koncert Imany.

Imany ponownie zagra w Polsce! Pochodząca z Francji wokalistka na rynek muzyczny wkroczyła w 2011 roku. Imany na swoim koncie ma już dwa albumy. Pierwszy zatytułowany The Shape of a Broken Heart w rodzinnej Francji zdobył status platynowej płyty, jednak to w Polsce odbił się największym echem, gdzie pokrył się aż potrójną platyną. Drugi krążek Imany pod tytułem Sous les jupes des fil les ukazał się w 2014 roku i był jednocześnie ścieżką dźwiękowa do filmu Spódnice w górę. Aktualnie wokalistka przygotowuje się, do wydania EP-ki There Were Tears. Jej premiera została zaplanowana na 29 kwietnia.

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Armin van Buuren, Justin Bieber, Maroon 5!

Imany w Polsce 2016

Imany cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością z tego względu postanowiła wrócić do naszego kraju z kolejnym koncertem. W 2016 roku Imany odwiedzi Warszawę. Czarującego głosu francuskiej artystki będzie można posłuchać w klubie Progresja już 18 czerwca 2016 roku.

Imany w Warszawie - bilety

Poprzednim razem bilety na koncert Imany w Polsce kosztowały 130-135 zł. Ceny czerwcowego koncertu prawdopodobnie będą podobne. Szczegółowe informacje będziemy na bieżąco aktualizować na ESKA.pl!

> Bilety na Koncert RIHANNY w Polsce – wygraj bilety! <

Avec les beaux jours viennent les concerts ! Ce soir Metz !! #acoustictour Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika imanyeasy (@imanyeasy)

KL