Imagine Dragons - piosenka Believer wielkim, energetycznym hitem! O czym jest?

2017-02-08 15:53
Imagine Dragons - piosenka Believer wielkim, energetycznym hitem!
Autor: fot. okładka singla Believer Imagine Dragons - piosenka Believer

Imagine Dragons powraca z mocną energią! Believer to najnowsza propozycja twórców hitu Radioactive, On Top Of The World, It's Time oraz Demons. O czym jest najnowsza propozycja grupy? Przekonajcie się na ESKA.pl

Imagine Dragons - piosenka Believer to nowość w Muzyką Się Żyje! Mega energetyczną propozycją od amerykańskiego zespołu na antenie Radia ESKA będziecie mogli się cieszyć od 8 lutego 2017. Do tej pory grupa kojarzona była przede wszystkim z przeboju Radioactive, z którym podbili wszystkie listy hitów oraz zdobyli nagrodę Grammy Awards. Za sprawą nowego singla już wkrótce ten sukces mogą powtórzyć, a grupa przestanie być przez niektórych kojarzona jako twórcy 'one hit wonder'. 

Pamiętajcie, że Puoteck w Muzyką Się Żyje ma dla was nowości muzyczne 2017, ciekawostki, ale przede wszystkim konkursy z nagrodami! Do zgarnięcia najlepsze płyty waszych ulubionych wykonawców!

Imagine Dragons - piosenka Believer

Można powiedzieć, że 2017 rok dla Imagine Dragons rozpoczął się w lutym. Zespół opublikował nową piosenkę, która prawdopodobnie stanowi pierwszą zapowiedź nadchodzącego trzeciego studyjnego albumu. Zapewne nie zabraknie jej podczas Orange Warsaw Festival 2017 - Imagine Dragons został ogłoszony, jako pierwsza gwiazda warszawskiej imprezy.

Imagine Dragons nowa piosenka 2017 - o czym jest?

O czym jest nowa piosenka Imagine Dragons? Dan Reynolds, czyli wokalista formacji, marszowym rytmem, wylicza swoje życiowe problemy, które uczyniły go wierzącym w Boga. Dały mu również siłę i wytrwałość. 

Imagine Dragons - Believer: to nowość w Radiu ESKA w programie Muzyką Się Żyje tuż po godzinie 18:00. Nie przegapcie radiowego debiutu nagrania! Jeśli jednak przez przypadek zapomnicie włączyć radio, to utwór od teraz znajdzie na ESKA.pl

 

Najnowsze