Ile zarabiają DJ-e i kto jest najbogatszy? Zawrotne kwoty

2017-08-10 18:29
Ile zarabiają DJ-e i kto jest najbogatszy? Zawrotne kwoty
Autor: fot. East News (Tiesto), mat. prasowy Sony Music Polska (Calvin Harris), fot. Sam Kolder (The Chainsmokers) Ile zarabiają DJ-e i kto jest najbogatszy? Zawrotne kwoty

Ogłoszono listę najbogatszych DJ-ów na świecie. Kto jest na szczycie? Sprawdź pełne zestawienie - na ESKA.pl

Ile zarabiają DJ-e i kto jest najbogatszy? To pytanie zadają sobie fani muzyki elektronicznej oraz Ci, którzy chcieliby spróbować swoich sił jako światowej sławy producenci muzyczni, bądź DJ-e. Sprawdź, czy bycie didżejem w obecnych czasach jest dobrze opłacalne i przyszłościowe. Poniżej na ESKA.pl znajdziecie listę artystów, którzy mogą pochwalić się wysokimi zarobkami.

Justin Bieber w Despacito. To nie o nim marzył Luis Fonsi

Autor: brak danych

Despacito to bezapelacyjny hit nie tylko tego lata, ale też całego roku. Wakacyjny klimat piosenki, piękne widoki w teledysku i udział Justina Biebera sprawiły, że w 2017 roku nikt już Despacito nie pokona. Nie ma dnia bez bicia kolejnego rekordu przez Luisa Fonsi. Piosenka ukazała

Ile zarabiają DJ-e i kto jest najbogatszy?

Przedstawiamy wam listę 10 najbogatszych DJ-ów na świecie ich zarobki są kosmiczne. Sprawdźcie, kto zarobił najwięcej.

  1. Calvin Harris - szkocki DJ oraz producent muzyczny w ciągu 12 miesięcy zarobił 48,5 milionów dolarów. Harris już piąty raz z rzędu został wybrany najlepiej opłacalnym DJ-em na świecie.
  2. Tiesto - za Calvinem Harrisem znalazł się Tiesto. DJ, który sławę zdobył już w latach 90. Jego zarobki w ciągu 12 miesięcy osiągnęły kwotę 39 milionów dolarów. Dobry wynik to zasługa 139 koncertów, na których gościł holender. 
  3. The Chainsmokers - trzecie miejsce przypadło amerykańskiej grupie The Chainsmokers. Twórcy Something Just LIke This mogą pochwalić się zarobkami wysokości 38 milionów dolarów. Zaledwie milion mniej od Tiesto.
  4. Skrillex - amerykański DJ i producent muzyczny, który w 2011 roku podbił nasze serca utworem Bangarang w ciągu roku zarobił 30 milionów dolarów.
  5. Steve Aoki - to kolejny amerykański DJ i producent muzyczny w zestawieniu najbogatszych DJ-ów. Steve Aoki w ciągu roku zarobił 29,5 milionów dolarów.
  6. Diplo - członek grupy Major Lazer, Jack U. Współpracował m.in. z Justinem Bieberem czy Beyonce. Amerykanin zarobił 28,5 milionów, co dało mu szóstą pozycję w rankingu.
  7. David Guetta - tego francuskiego DJ nie trzeba nikomu przedstawiać. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt świetnych utworów oraz 7 albumów. David Guetta może się pochwalić zarobkami wysokości 25 milionów dolarów.
  8. Marshmello - współtworzył projekty m.in. z Omar LinX, Ookay, Jauz oraz Slushii. W ciągu 12 miesięcy udało mu się zarobić 21 milionów dolarów.
  9. Martin Garrix - wynik tego DJ robi wrażenie, biorąc pod uwagę fakt, że ma on zaledwie 21 lat. Młody DJ w 12 miesięcy zarobił 19,5 miliona. Warto dodać, że zajął on 1. miejsce na liście Top 100 DJ według magazynu DJ.
  10. Zedd - niemiecki DJ i producent muzyczny rosyjskiego pochodzenia zamyka listę 10 najbogatszych DJ-ów z kwotą 19 milionów dolarów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze