Ile zarabia Roksana Węgiel za koncert? Ta kwota wprawi was w osłupienie!

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Ile zarabia Roksana Węgiel za koncert? Ta kwota wprawi was w osłupienie!

GWIAZDY

Ile zarabia Roksana Węgiel za koncert? Ta kwota wprawi was w osłupienie!

2023-11-22 10:15

Internauci wzięli pod lupę zarobki Roksany Węgiel za kilkunastominutowy występ. Nie powinno to nikogo dziwić, że kasa, jaka wpływa na konto topowych, polskich gwiazd interesuje fanów. W końcu to dzięki nim artyści osiągają sukcesy, czy też mogą cieszyć się liczną frekwencją na swoich koncertach. Ile zarabia Roxie? Jaka jest to kwota? Poznajcie szczegóły już teraz!

Spis treści

  1. Ile zarabia Roksana Węgiel za koncert? [KWOTA]

Ile zarabia Roksana Węgiel za koncert? Osoby, które śledzą jej karierę i kibicują na każdym kroku na pewno chcą, by zarabiała jak najwięcej. Inni natomiast są zdania, że zarobki gwiazd za kilkunastominutowe występy są zdecydowanie za duże. Głośno było o tym, gdy za sprawą jednego z Youtuberów dowiedzieliśmy się, ile bierze Smolasty za koncert na urodzinach. Sporo mówiło się również o tym, jaka kasa wpływa na konto Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej, czy odnośnie tego, ile zarabia Doda za 15-minutowy występ. Mainstreamowi artyści zdecydowanie nie mogą narzekać na brak pieniędzy. A czy tak samo jest z Roksaną Węgiel? Jej największym sukcesem było zwycięstwo pierwszej edycji The Voice Kids, a co za tym idzie podpisanie kontraktu z profesjonalną wytwórnią muzyczną. Doprowadziło ją to do reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizja Junior i ostatecznie zwycięstwa "Anyone I Want to Be". Ważnym momentem w jej karierze było wydanie albumu, który pokrył się platyną za sprzedaż.

Roksana Węgiel o filmie, The Voice Kids i ślubie

Ile zarabia Roksana Węgiel za koncert? [KWOTA]

Nie jest tajemnicą, że Roksana Węgiel została milionerką mając 17 lat. Wtedy już była po swoich największych sukcesach, a jej zarobek to głównie koncerty i występy podczas imprez sylwestrowych, które są najwyżej wyceniane. A ile kosztuje koncert Roxie, gdybyście chcieli zaprosić ją na swoją imprezę? Autor tiktokowego profilu cheeeseparty postanowił to sprawdzić. Roksana nie gra na weselach, ale w czasie waszego, ważnego dnia, może dać kilkunastominutowy występ. Oprócz kosztów wyżywienia, estrady, czy chociażby noclegu, wokalistka za około 30 minut śpiewania inkasuje 30 tysięcy do 40 tysięcy złotych.

Czy to duża kwota? Dla porównania impreza firmowa z Ewą Farną kosztuje 55 tysięcy złotych, a zespół Boys życzy sobie 40 tysięcy złotych za 35 minut występu. Dajcie nam znać, co sądzicie o kasie dla Roxie!

Sonda
Czy zarobki Roksany Węgiel za ok. 30-minutowy występ są za duże?