Ile zarabia Czvjnik? Te kwoty zwalają z nóg!

2022-09-02 9:59
Ile zarabia Czvjnik? Te kwoty zwalają z nóg!
Autor: Screen z YT: czvjnik /Przetrwałem 50H na BEZLUDNEJ WYSPIE...

Zarobki influencerów są często owiane tajemnicą, a kwot, które miesięcznie wpływają na ich konto możemy się tylko domyślać. Jednak są też tacy, którzy mówią o nich wprost! Jednym z takich youtuberów jest Czvjnik. Ile pieniędzy zarabia Czvjnik? Jaka jest to kwota miesięczna? Sprawdziliśmy!

Czvjnik - ile zarabia? Zarobki youtuberów to coś, co niesamowicie interesuje internautów. Często są to niewyobrażalne kwoty, które potrafią zwalić z nóg szarego, przeciętnego człowieka. Sebastian Czajewski to influencer, który według wielu, zaraz po Frizie, jest jednym z najlepszych youtuberów w Polsce. Filmy Czvjnika miesięcznie ogląda od 50 do 100 milionów osób miesięcznie. Na swoim kanale, zgromadził on już ponad milion subskrybentów! Jak wygląda wypłata Czvjnika? Ile miesięcznie zarabia youtuber?Przekonajcie się, co dokładnie powiedział.

Czvjnik szczerze o Frizie. Youtuber nie przebierał w słowach!

TAK WYGLĄDA LUKSUSOWE ŻYCIE EKIPY FRIZA | ESKA XD - Radio Eska #50

Czvjnik- miesięczne zarobki

Miesięczne zarobki Czvjnika są obiektem zainteresowania jego wiernych fanów. Youtuber przyznał, że nie należy do influencerów, którzy szczycą się drogimi samochodami, zegarkami czy markowymi ubraniami. Woli wspierać innych ludzi i dzielić się uzbieranymi pieniędzmi ze swoimi widzami.

Ile zarabia Wersow? Gwiazda UJAWNIŁA SWOJE ZAROBKI!

Ile Czvjnik zarabia? [KWOTA]

Czvjnik miesięcznie zarabia więcej niż 100 tysięcy złotych. Z drugiej jednak strony przyznał, że nie należy do osób, które mogą o sobie powiedzieć, że są bogate, ponieważ wszystkie pieniądze z youtube, z powrotem inwestuje w filmy. Jako przykład podał, że po zdobyciu 2 milionów subów planuje zorganizować special dla 100 osób, w którym wygrać będzie można aż 100 tysięcy złotych.

Sonda
Zdarza Wam się oglądać filmy Czvjnika?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze