Ile wzrostu ma Viki Gabor, Friz, Ariana Grande, Cleo, Margaret i inni? [GALERIA]

2021-03-13 15:19
Viki Gabor, Ariana Grande, Friz
Autor: Mateusz Jagielski/East News, VALERIE MACON/AFP/East News, screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Viki Gabor, Ariana Grande, Friz

Wiek to tylko cyferki i podobnie jest również ze wzrostem. Zarówno wysokie osoby, jak i te niskie, mogą osiągnąć sukces w prawie każdej dziedzinie. Zastanawialiście się kiedyś, jakiego wzrostu jest Viki Gabor, Karol Friz Wiśniewski lub Ariana Grande? Będziecie zaskoczeni!

Ile wzrostu ma Viki Gabor, Friz, Ariana Grande, Cleo, Margaret i inni? To ciekawi każdego z was. Wiek to tylko liczby. Podobnie jest w przypadku wzrostu, który tak naprawdę nie ma znaczenia i nie decyduje wcale o tym czy osiągniemy sukces w jakiejś dziedzinie. Jedynym wyjątkiem jest modeling, ponieważ modelki i modele, którzy chodzą po wybiegach muszą być naprawdę wysocy. Taka zasada nie wzięła się z niczego. Wzrost ma tutaj duże znaczenie, ponieważ projektanci mody szyją swoje kreacje według swoich wytycznych. Inaczej jest w przypadku fotomedelek i fotomodeli, u których wzrost jest rzeczą tak naprawdę zbędną. Liczy się błysk w oku, fotogeniczność i luz przed aparatem.

Zastanawialiście się kiedyś, ile wzrostu ma Viki Gabor, youtuber Friz lub Ariana Grande? Jeśli tak, to znajdziecie takie odpowiedzi w naszej galerii poniżej. Każda z gwiazd muzyki, czy internetu tworzy w swój oryginalny sposób. Ich materiały są różne, podobnie jak również wzrost! Choć mogłoby się wydawać, że niektórzy artyści mierzą sporo centymetrów - nic z tych rzeczy. Często mylące mogą być zdjęcia zrobione z różnych perspektyw, a u kobiet wysokie buty na obcasie. Obejrzyjcie naszą galerię poniżej i sprawdźcie, czy któraś z gwiazd jest podobnego wzrostu jak wy.

Cleo kiedyś i dziś

Jak Viki Gabor wspomina swój... pierwszy raz?

Posłuchaj podcastu i sprawdź, czego jeszcze o niej nie wiesz!

Listen to "Viki Gabor - Mój pierwszy raz" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze