Ile wzrostu ma Viki Gabor, Friz, Ariana Grande, Cleo, Margaret i inni? [GALERIA]

2021-03-13 15:19
Viki Gabor, Ariana Grande, Friz
Autor: Mateusz Jagielski/East News, VALERIE MACON/AFP/East News, screen z YouTube/Karol Friz Wiśniewski Viki Gabor, Ariana Grande, Friz

Wiek to tylko cyferki i podobnie jest również ze wzrostem. Zarówno wysokie osoby, jak i te niskie, mogą osiągnąć sukces w prawie każdej dziedzinie. Zastanawialiście się kiedyś, jakiego wzrostu jest Viki Gabor, Karol Friz Wiśniewski lub Ariana Grande? Będziecie zaskoczeni!

Ile wzrostu ma Viki Gabor, Friz, Ariana Grande, Cleo, Margaret i inni? To ciekawi każdego z was. Wiek to tylko liczby. Podobnie jest w przypadku wzrostu, który tak naprawdę nie ma znaczenia i nie decyduje wcale o tym czy osiągniemy sukces w jakiejś dziedzinie. Jedynym wyjątkiem jest modeling, ponieważ modelki i modele, którzy chodzą po wybiegach muszą być naprawdę wysocy. Taka zasada nie wzięła się z niczego. Wzrost ma tutaj duże znaczenie, ponieważ projektanci mody szyją swoje kreacje według swoich wytycznych. Inaczej jest w przypadku fotomedelek i fotomodeli, u których wzrost jest rzeczą tak naprawdę zbędną. Liczy się błysk w oku, fotogeniczność i luz przed aparatem.

Zastanawialiście się kiedyś, ile wzrostu ma Viki Gabor, youtuber Friz lub Ariana Grande? Jeśli tak, to znajdziecie takie odpowiedzi w naszej galerii poniżej. Każda z gwiazd muzyki, czy internetu tworzy w swój oryginalny sposób. Ich materiały są różne, podobnie jak również wzrost! Choć mogłoby się wydawać, że niektórzy artyści mierzą sporo centymetrów - nic z tych rzeczy. Często mylące mogą być zdjęcia zrobione z różnych perspektyw, a u kobiet wysokie buty na obcasie. Obejrzyjcie naszą galerię poniżej i sprawdźcie, czy któraś z gwiazd jest podobnego wzrostu jak wy.

Cleo kiedyś i dziś

Jak Viki Gabor wspomina swój... pierwszy raz?

Posłuchaj podcastu i sprawdź, czego jeszcze o niej nie wiesz!

Listen to "Viki Gabor - Mój pierwszy raz" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze