Ile wzrostu ma Ewelina Lisowska, a ile Ewa Farna? Sprawdzamy wzrost polskich piosenkarek [GALERIA]

2016-03-05 21:57

Jakiego wzrostu są polskie piosenkarki? Czy wysokie gwiazdy są bardziej popularne? A może jest odwrotnie? Ile wzrostu mają takie piosenkarki jak: Ewelina Lisowska, Ewa Farna, Doda, Cleo i inne dowiecie się na ESKA.pl 

Ile wzrostu mają polskie piosenkarki? Okazuje się, że gwiazda gwieździe jest nierówna i tak jak różne są ich style muzyczne tak różny jest ich wzrost. Czy wiecie, kto jest najniższą, a kto najwyższą gwiazdą polskiej sceny muzycznej? Obserwując artystki na scenie lub podczas koncertów trudno jest ocenić ich wzrost. Tym bardziej, że większość z piosenkarek, jak na gwiazdy przystało, nosi szpilki. 

W galerii zdjęć (powyżej) znajdziecie odpowiedź na pytanie: ile wzrostu mają polskie piosenkarki. Do naszego subiektywnego podsumowania wybraliśmy następujące piosenkarki: Dodę, Ewę Farną, Agnieszkę Chylińską, Ewelinę Lisowską, Honoratę Skarbek, Monikę Brodkę, Edytę Górniak, Anię Wyszkoni oraz Cleo. Ta galeria jest dowodem na to, że wzrost nie decyduje o tym, czy osiągniemy sukces. Każda z wymienionych pań świetnie radzi sobie w polskim show-biznesie!

Tymczasem nawiązując do tematu cielesności, przypominamy słowa ostatniego hitu Dody: "Ile znaczy twarz, którą masz na start?"

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze