Ile kosztuje prawo jazdy 2018?

2018-09-04 11:38
Ile kosztuje prawo jazdy 2018?
Autor: fot. Piotr Kamionka/REPORTER Prawo jazdy

Każdy, kto chce zdawać egzamin na prawo jazdy, musi się liczyć z kosztami. Na ESKA.pl dowiecie się, ile zapłacicie za za kursy i egzamin na prawko kategorii B.

Ile kosztuje prawo jazdy 2018? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy planują zdawać egzamin na prawko w tym roku. Wiadomo, że kursy i egzamin to spore wydatki, z którymi trzeba się liczyć. Przyszłych kierowców interesuje najbardziej, ile kosztuje prawo jazdy kategorii B, pozwalające na poruszanie się samochodem osobowym. Ceny warto poznać, zanim jeszcze zapiszemy się na jazdy.

Prawo jazdy zmiany 2018: jak będą wyglądać nowe dokumenty? Policjant nie dowie się, gdzie mieszkasz

Autor: brak danych

Prawo jazdy zmiany 2018: kierowców czeka kilka niespodzianek. Nie dotyczą one wyłącznie przepisów ani egzaminu, ale także samego dokumentu potwierdzającego zdany egzamin na prawo jazdy.

Prawo jazdy 2018 - cena kursów

Ceny kursów na prawo jazdy 2018 różnią się w zależności do tego, gdzie wykupimy jazdy. Na przykład, podstawowe ceny kursów na prawo jazdy 2018 w Warszawie, wahają się od około 1200 do 1800 zł. W mniejszych miastach, ceny są odpowiednio niższe. Warto też pamiętać, że każdy ośrodek szkolenia kierowców ma swój własny cennik.

Egzamin na prawo jazdy - cena

Inaczej jest w przypadku egzaminów. Tu obowiązują stałe ceny. Egzamin na prawo jazdy składa się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna, podczas której rozwiązujemy zadania na komputerze, kosztuje 30 zł. Za egzamin praktyczny, podczas którego siadamy już za kółkiem, trzeba zapłacić 140 zł. Za całość egzaminu, zapłacimy więc w sumie 170 zł.

Mandaty 2018 - za to już nie zostaniesz ukarany!

Autor: brak danych

Dobre wiadomości dla kierowców. Rok 2018 przyniesie zmiany, które uchronią nas przed mandatem. Co nowego w przepisach? Przeczytajcie więcej na ESKA.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze