Ile Friz płaci gwiazdom Genzie? Zawrotne kwoty, które powalają na kolana!

i

Autor: E-Muzyka

WYLICZENIA

Ile Friz płaci gwiazdom Genzie? Zawrotne kwoty, które powalają na kolana!

2024-03-02 13:47

Ogromne zasięgi, milionowe wyświetlenia i popularność przyciągająca reklamodawców. Pomysł założenia projektu Genzie był strzałem w dziesiątkę, a co więcej być może to najlepsze, na co wpadł Karol Wiśniewski. Dzięki projektowi jego firma działa jeszcze prężniej, a sam Friz może pozwolić sobie na kolejne intratne inwestycje. Ile natomiast zarabiają autorzy sukcesu? Usiądźcie i poznajcie wyliczenia już teraz!

Spis treści

  1. Genzie - zarobki, pieniądze
  2. Członkowie Genzie - ile zarabiają gwiazdy?

Ile Friz płaci gwiazdom Genzie? Jakie pieniądze zarabia Wiktoria Bochnak, Bartek Kubicki, Faustyna Fugińska, Hania Puchalska i Bartek Laskowski? Członkowie projektu w krótkim czasie dorobili się prawdziwej fortuny, a co za tym idzie momentalnie zmienili swoje życie. Nie ma się co jednak dziwić. Według oficjalnych statystyk Genzie na YouTube jest najpopularniejszym kanałem generującym od 58 do 72 milionów wyświetleń miesięcznie. W rekordowym momencie, czyli lipcu i sierpniu 2023 roku, gdy grupa docelowa projektu miała wakacje, filmy projektu miały 90 i 94 mln odtworzeń w miesiącu. Miało to oczywiście wpływ na wzrostową dynamikę liczby subskrypcji.

Budda idzie na całość. Włożył OGROMNE pieniądze w ten kosmiczny pomysł

Wywiad Roxie i Smolasty - SHORT receptura na karierę Smolastego

Genzie - zarobki, pieniądze

Zarobki projektu Genzie są ogromne, więc Friz może pozwolić sobie na kupienie działki za miliony, czy inne intratne inwestycje. Jakiś czas temu mówił, że za 1 milion miesięcznych wyświetleń na konto firmy miało wpłynąć 10 tysięcy złotych. Przy liczbie 60 milionów wyświetleń jest to około 600 tysięcy złotych. Taki jest też aktualnie, orientacyjny, miesięczny zysk Genzie, biorąc pod uwagę miesięczne wyniki kanału. A ile z tej kwoty idzie do członków?

Członkowie Genzie - ile zarabiają gwiazdy?

Friz zawsze chętnie opowiada o zarobkach tłumacząc, że on praktycznie wszystko inwestuje w firmę lub dywersyfikuje kupując luksusowy zegarek, który nie straci na wartości. Chętnie też opowiada o zarobkach swoich kolegów z Genzie. W rozmowie z autorem kanału Zaprojektuj Swoje Życie, powiedział, że wszystko zależy od zasięgów oraz sposobu zaangażowania. Otwarcie przyznał, że twórcy z pierwszej edycji Twoje 5 Minut mogą zarabiać nawet kilkaset tysięcy złotych. Zapewne mowa o Bartku Kubickim czy Hannie Puchalskiej, którzy cieszą się największą popularnością. W przypadku zwycięzców drugiej edycji T5M są to raczej kwoty sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Friz będzie międzynarodową gwiazdą! Karol Wiśniewski wdrożył TO na swoim kanale

Influencerzy, którzy są na poziomie, jak osoby, z którymi pracujemy, w zależności od zasięgów, ale jak masz powyżej jednego miliona i działasz aktywnie, to spokojnie zarabiasz kilkadziesiąt albo kilkaset tysięcy złotych miesięcznie. W zależności od miesiąca i tego, co zrobisz. Jeżeli jesteś mniejszym influencerem, tak jak u nas np. z drugiego Twoje 5 Minut, to oni mają mniejsze instagramy, mają kilkaset tysięcy followersów, oni zarabiają bardziej dziesiątki tysięcy złotych. Jednak to są takie kwoty, że mogą je po prostu rozwalać na głupoty.

Sonda
Czy zarobki na YouTube są za duże?