Ile bierze Tribbs za występ na imprezie? Astronomiczna kwota zszokowała internautów!

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News Ile bierze Tribbs za występ na imprezie? Astronomiczna kwota zszokowała internautów!

KONCERTY

Ile bierze Tribbs za występ na imprezie? Astronomiczna kwota zszokowała internautów!

2023-09-21 11:37

Nie od dziś wiadomo, że zarobki polskich gwiazd intrygują internautów. Niedawno było głośno o tym, ile zarabiają Youtuberzy, a komentujący wskazywali, że stawki za wyświetlenia są zdecydowanie za wysokie. Teraz natomiast pod lupą znalazły się pieniądze na koncie artystów sceny muzycznej. I tu również wygląda to ciekawie!

Spis treści

  1. Tribbs - ile zarabia za występ?

Na wysokość zarobków artystów wpływ mają odtworzenia ich muzyki w serwisach internetowych, sprzedaż płyt, czy zysk za dystrybucję gadżetów, jeśli takowe są. Nie jest natomiast tajemnicą, że gwiazdy polskiej, ale i światowej sceny muzycznej zarabiają głównie na trasach koncertowych, sprzedaży biletów i występów na prośbę burmistrzów, prezydentów, sołtysów czy chociażby właścicieli firm. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile zarabia Smolasty za koncert, jakie pieniądze dostaje Roksana Węgiel, czy chociażby, ile zarabia Doda za mini-koncert. Teraz autor kanału Sprawdzam Jak postanowił zweryfikować pod tym kątem świat DJ-ów. Największe emocje wśród internautów wywołało to, ile zarabia Tribbs za występ na imprezie. Astronomiczna kwota została poddana długiej dyskusji.

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Tribbs - ile zarabia za występ?

Dymitr Błaszczyk, czyli autor kanału Sprawdzam Jak, ponownie postanowił zweryfikować zarobki polskich gwiazd. Tym razem wcielił się w prezesa firmy TBA, która rzekomo ma swoją placówkę we Wrocławiu i zadzwonił do koncertowych managerów topowych gwiazd sceny klubowej. Internauci wskazują, że DJ Adamus, Kalwi & Remi, czy chociażby Gromee za występ z kilkuosobowym zespołem, nie zszokowali stawkami. Pod lupę wzięli jednak pieniądze, jakich zażyczyła sobie osoba zajmująca się występami Tribbsa.

Ile kosztuje koncert Young Leosi na osiemnastce? Lepiej usiądźcie!

Mikołaj Trybulec za 45-minutowy występ ma inkasować od 30 do 35 tysięcy złotych. Wszystko ma zależeć od tego, gdzie jest impreza. Trzeba również zapewnić wyżywienie, a w przypadku firmówki dwa, maksymalnie trzy pokoje. Hotel musi być minimum 4-gwiazdkowy. 

Sonda
Czy stawka za event z Tribbsem jest za wysoka?

Pod filmem, za sprawą którego poznaliśmy zarobki Tribbsa pojawiło się mnóstwo komentarzy zdziwionych internautów. Niektórzy, co może być zaskoczeniem, nie znają utworów artysty. Zresztą sam autor materiału stwierdził, że wcześniej nie słyszał o tym wykonawcy. A co Wy o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach i naszej sondzie powyżej!