trailer Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 - jedna ze scen

i

Autor: fot. YouTube trailer Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 - jedna ze scen

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2: trailer już jest! Katniss płacze. Będzie też śpiewać? [VIDEO]

2015-06-13 11:36

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - trailer zapowiadający finał serii już jest. Zobaczcie nową zapowiedź ostatniej części Igrzysk Śmierci, w której Katniss ze łzami w oczach przewodzi rewolucji. Czy w trailerze Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 jest odpowiedź na pytanie o kolejny wokalny popis Jennifer Lawrence w The Hunger Games?

Trailer Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 zadebiutował w sieci na początku czerwca 2015 roku i jest drugą zapowiedzią finału serii po krótkim teaserze z ognistym kosogłosem. Tym razem w zwiastunie ostatniej części Igrzysk Śmierci możemy nacieszyć oczy pierwszymi ujęciami z filmu. A te są naprawdę mocne. Katniss grana przez Jennifer Lawrence ze łzami w oczach, pełna goryczy i żalu podejmuje ostateczną walkę z Kapitolem. Nie jest oczywiście sama.

>> Aktorki z Gry o Tron w Igrzyskach Śmierci. Kto dołączył do obsady?

Czy w finale Igrzysk Śmierci fani serii będą podziwiać po raz drugi śpiewającą Katniss? Przypomnijmy, że w pierwszej części Kosogłosu główna bohaterka Igrzysk urzekła wszystkich wykonaniem The Hanging Tree. W trailerze do Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 brakuje niestety ujęcia, które potwierdzałoby wokalny występ postaci Lawrence.

>> Pogoda na lipiec 2015: prognoza długoterminowa - jaka będzie pogoda w lipcu 2015?

Premiera Igrzysk Śmierci: Kosogłos. Część 2 już 20 listopada 2015 roku. W Polsce film będzie dostępny najprawdopodobniej dziewięć dni później.

I dla przypomnienia pierwszy teaser finału Igrzysk Śmierci:

Walkę o przeżycie zobaczycie też w filmie Igrzyska Zabójców. Nieznajomi muszą wydostać się z ciemnego lochu. Uda się im? Oglądajcie!

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE