Jennifer Lawrence Deep In The Meadow

i

Autor: fot. okładka singla Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - piosenka Jennifer Lawrence w wersji Baauera

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - piosenka Jennifer Lawrence w wersji Baauera

2015-11-24 12:20

Deep In the Meadow to piosenka Jennifer Lawrence, która w nowej wersji promuje film Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2.  Odpowiedzialny za remix jest Baauer, twórca hitu internetu Harlem Shake! Deep In The Meadow w nowym wydaniu znajdziecie na Eska.pl!

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2. Piosenka Jennifer Lawrence zadebiutowała na rynku muzycznym 23 listopada 2015 roku. Oprócz Deep In The Meadow w wersji Baauera, pojawił się również cały soundtrack Igrzysk Śmierci. Początkowo utwór pojawił się na bonusowym wydaniu ścieżki dźwiękowej pierwszej części kinowego hitu. Jak brzmi nieco szybsze wydanie Deep In The Meadow? Remix Baauera najprawdopodobniej przejmie listy przebojów na całym świecie!

Piosenka Jennifer Lawrence w remixie Baauera

Film Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 w kinach pojawił się 20 listopada 2015 roku. Trzy dni później poznaliśmy tracklistę ścieżki dźwiękowej tego filmu. Niestety, nie znajdziemy na niej utworu Deep In The Meadow, ale najprawdopodobniej pojawi się ona w rozszerzonym wydaniu płyty z filmowymi piosenkami. Nowa wersja została stworzona przez amerykańskiego producenta, którego znacie pod pseudonimem "Baauer". Nikomu chyba nie trzeba przypominać, że DJ swój sukces zawdzięcza globalnemu hitowi "Harlem Shake". Teraz, twórca internetowego zamieszania ma szanse powrócić na szczyt! I to właśnie za sprawą remixu nowego hitu Jennifer Lawrence.

 

Jennifer Lawrence piosenka

To już kolejna piosenka Jennifer Lawrence, która ma szanse zdobyć szczyty list przebojów. Przypomnijmy, że przy okazji wydania ścieżki dźwiękowej pierwszej części "Igrzysk Śmierci" na światowych zestawieniach pojawiał się utwór "The Hanging Tree". Wówczas również została stworzona nieco inna wersja, której odsłuchacie poniżej. Utwór zajmował kolejno:

  • miejsce 1. w Austrii
  • miejsce 1. w Niemczech
  • miejsce 1. na Węgrzech
  • miejsce 5. w Australii
  • miejsce 12. w Stanach Zjednoczonych na Billboard Hot 100
  • miejsce 14. w Wielkiej Brytanii na UK Official Singles Charts

Podejrzewamy, że z nową wersją "Deep In The Meadow" może być podobnie, a czy będzie? Dajcie znać w komentarzach!

Igrzyska Śmierci: Kosogłos 2 to ostateczne starcie Katniss i prezydenta Snowa. Czy Jennifer Lawrence poradzi sobie z ekranowym niebezpieczeństwem, tak jak bohaterowie filmu Igrzyska Zabójców? Zobacz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE