Igo powraca w przejmującym singlu. Posłuchaj piosenki I need no love

2022-07-16 13:57
Igo - I need no love
Autor: Universal Music Polska Igo prezentuje utwór I need no love

Igo prezentuje czwarty singiel z nadchodzącej solowej płyty. Po Helenie, Brudasie i To też o Tobie nadszedł czas na pierwszy angielskojęzyczny utwór pod tytułem I need no love. Więcej o nowej piosence artysty znajdziecie w tym artykule. Co o utworze mówi sam Igo?

Igo opowiedział o swojej nowej piosence I need no love. - Utwór ten został zainspirowany właśnie ludźmi z niepełnosprawnościami, którzy tak samo potrzebują miłości. Mówi o tym, że wszyscy na nią zasługują. Ukazuje lęk przed miłością, a jednocześnie podkreśla, że bardzo jej potrzebujemy - wyjaśnia artysta. Animacja „Re-collapse” autorstwa Betiny Bożek, które promuje piosenkę, powstała w ramach partnerstwa Iglo Records i Papaya Films podczas tegorocznej edycji konkursu i programu rozwoju talentów Papaya Young Creators. Piosenkę usłyszycie niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Igo - I need no love

Słuchacze mogą już znać I need no love z sesji live dla Global Citizen, która miała zwrócić uwagę na kryzys uchodźczy na Ukrainie i całym świecie. Ponadto utwór pojawił się w programie Projekt Cupid, w którym osoby z niepełnosprawnościami poszukiwały miłości. Nagranie poniżej:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze