Ignorowanie znajomych - nowa funkcja na Facebooku podbije sieć?! Jak to działa?

2020-02-02 21:29 PO
Facebook
Autor: AFP/EAST NEWS

Facebook dodaje kolejną funkcję do wydanej niedawno desktopowej wersji Messengera. Już niedługo każdy z nas będzie mógł skutecznie wyciszać wiadomości od nachalnych znajomych za pomocą opcji ignorowania. Brzmi ciekawie? Sprawdźcie szczegóły.

Facebook Messenger zupełnie odmieniony! Po najnowszych aktualizacjach należy się spodziewać, że w ciągu maksymalnie kilku tygodni nowa wersja zawita już u wszystkich użytkowników. Najważniejszą zmianą jest dodanie funkcji ignorowania znajomych. Opcja ta może okazać się wyjątkowo przydatna dla wszystkich użytkowników, którzy mają dość namolnych wiadomości i z jakiś względów nie chcą ich dostawać. Dzięki tej możliwości nie będziemy musieli usuwać bądź blokować na swoim koncie na Facebooku kogoś, kto drażni nas swoimi treściami, tylko wystarczające może okazać się użycie najnowszej opcji - ignoruj znajomych. Nowe udogodnienie jest na tyle ciekawe, że z pewnością dobrze przyjmie się przez użytkowników Facebooka. Co więcej uruchamiając tę funkcję takowa osoba nie zostanie o tym w żaden sposób poinformowana. Nowa wersja Messengera póki co dostępna jest tylko w systemie Windows, jednak już niebawem pojawi się także wersja na macOS-a.

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ

Facebook - jak będzie działać nowa funkcja na Messengerze?

Najnowsza funkcja na Facebook Messenger - ignorowanie wiadomości będzie super prosta w obsłudze. Opcja ta będzie mogła być włączana i wyłączana przez Nas w każdym dowolnym momencie. Trzeba będzie tylko kliknąć na opcję lub trzy kropki przy kontakcie, a następnie włączyć funkcję ignorowania. Znajomy, który znajdzie się na naszej liście osób zignorowanych nie dostanie o tym żadnej informacji, zaś my nie będziemy już dostawać powiadomień o nowych wiadomościach, a także cała wcześniejsza konwersacja znajdzie się w folderze Inne.

Najnowsze