Ignacy Błażejowski zachwycał w The Voice of Poland, w The Voice Kids 4 zaśpiewał w finale

2021-04-12 16:39 AR
Ignacy Błażejowski
Autor: Universal Music Polska/ Piotr Porębski

Choć Ignacy Błażejowski ma dopiero 17 lat, może pochwalić się niezwykłą dojrzałością oraz wrażliwością znacznie wykraczającą poza metrykę. Jakiś czas temu był jednym z ulubieńców widzów The Voice of Poland. W sobotę 10.04.2021 wystąpił jako gość w pierwszej części finału The Voice Kids 4. Jego występ zachwycił wiele osób.

Pochodzący z Krosna artysta jest oddany muzyce i sztuce, odnajduje w niej spokój, radość czy ukojenie. To samo czeka tych, którzy włączą jego debiutancki singiel Koniec. Tytuł przewrotny, bo ta autorska kompozycja zapowiada początek niezwykle intrygującej artystycznej drogi. Ignacy Błażejowski dał się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w 11. edycji The Voice of Poland, gdzie oczarował trenerów barwą głosu, dojrzałością i wrażliwością artystyczną. Choć musiał pożegnać się z programem, nie przestał pracować nad własnym materiałem. Swoją pierwszą piosenką urzekł widzów TVP. W mediach społecznościowych można było zobaczyć wiele pozytywnych komentarzy. Czy Ignacy Błażejowski stanie się nową gwiazdą polskiej sceny muzycznej? Przekonamy się niebawem.

Finaliści The Voice Kids 4 - kto będzie walczyć o zwycięstwo?

Ignacy Błażejowski - Koniec

Debiutancki singiel Ignacego Błażejowskiego opowiada o tęsknocie za lepszym światem. - Ten utwór jest próbą pogodzenia się z obecnym stanem rzeczy, jak i kroplą nadziei na lepsze jutro. Koniec przypomina nam, że warto doceniać każdy moment swojego życia. Przestrzega nas przed jego nietrwałością i ulotnością - powiedział sam artysta. Autorem zdjęć promocyjnych oraz okładki jest Piotr Porębski, fotograf współpracujący m.in. z takimi wykonawcami jak Maryla Rodowicz, Daria Zawiałow czy Mery Spolsky. Nie brakuje głosów, że Ignacy Błażejowski wygląda na fotografiach jak młody Julian Casablancas z The Strokes. Zgadzacie się z tym?

Ignacy Błażejowski - The Voice of Poland, Mali Giganci

Dzięki udziałowi w programie The Voice of Poland czy wcześniej „Mali giganci”, pochodzący z Krosna Ignacy Błażejowski zdobył już serca widzów. Fani wróżą mu karierę na miarę Dawida Podsiadło czy Ralpha Kamińskiego. Swoim warsztatem muzycznym i wrażliwością Ignacy dociera do coraz większej grupy odbiorców.

Najnowsze