Ignacy Błażejowski faworytem The Voice of Poland? Jego występ skradł serca widzów

Ignacy Błażejowski
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Za nami pierwszy odcinek finałowy jedenastej edycji The Voice of Poland. Wśród uczestników, którzy przeszli do kolejnego znalazł się Ignacy Błażejowski z drużyny Edyty Górniak. Widzowie show nie mają wątpliwości, że to właśnie on powinien reprezentować drużynę wokalistki w wielkim finale. Jego występ z utworem Korteza powalił bowiem na kolana. Więcej na ESKA.pl.

Ignacy Błażejowski to jeden z faworytów widzów The Voice of Poland. Wokalista z Krosna jest najmłodszym uczestnikiem jedenastej edycji show, ale nie oznacza to, że najmniej utalentowanym. Wręcz przeciwnie! Szesnastoletni Ignacy Błażejowski z etapu na etap zachwyca coraz bardziej. Do tego stopnia, że jego mentorka Edyta Górniak nie wyobraża sobie swojej drużyny bez niego. Podczas pierwszego z odcinków finałowych, które ze względu na koronawirusa nie są emitowane na żywo, uczestnik oczarował swoją interpretacją wielkiego hitu z repertuaru Korteza - Dla Mamy.

Po występie Ignacego trenerzy nie szczędzili mu komplementów. Nic dziwnego, że Edyta Górniak zdecydowała, że chce mieć ten talent u swojego boku. Wszystko wskazuje na to, że Ignacy Błażejowski jest nie tylko faworytem trenerów, ale również internautów, którzy pod wideo zamieszczonym na oficjalnym kanale The Voice of Poland nie kryli swojego zachwytu nad jego głosem.

Edyta Górniak zalała się łzami w The Voice of Poland. Co się stało

Ignacy Błażejowski w finale The Voice of Poland?

Na oficjalnym fanpejdżu The Voice of Poland pojawił się ostatni występ Ignacego z piosenką Korteza, w trakcie którego grał on na pianinie, a na scenie towarzyszyły mu skrzypaczki. Internauci są oczarowani głosem nastolatka i nie mają wątpliwości, że to właśnie on powinien reprezentować drużynę Edyty Górniak w finale show.

- Oczywiście występy Ignacego są moimi najlepszymi występami od początku ten chłopak ma po prostu piękny głos, a tym wystąpieniem pokazał swoją liryczną twarz

- Wspaniały występ, uwielbiam jego barwę! 🥰 Jak dla mnie, jest zdecydowanie najlepszy w drużynie Edyty. Nie wyobrażam sobie finału bez Ignacego ❤️ - piszą.

Kolejny odcinek The Voice of Poland już w sobotę.

Najnowsze