Iggy Azalea - Fancy: raperka jak Alicia Silverstone w nowym teledysku! [VIDEO]

2014-03-06 15:38

Iggy Azalea - Fancy ft. Charlie XCX: raperka w nowym teledysku wygląda jak Alicia Silverstone! Iggy Azalea wspomina film Słodkie zmartwienia z 1995 roku. Zobacz teledysk na ESKA.pl!

Iggy Azalea - Fancy: raperka w nowym teledysku wygląda jak Alicia Silverstone. W klipie do kawałka Fancy Iggy Azalea wspomina film Słodkie zmartwienia z 1995 roku. Zobacz teledysk na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

W swoim najnowszym teledysku Iggy Azalea wspomina film Słodkie zmartwienia z 1995 roku, ze śliczną Alicią Silverstone w roli Cher. Stylizowanie teledysków na lata 90. to nowy trend wśród gwiazd muzyki.

Raperkę możemy zobaczyć m.in. w żółtej stylizacji nawiązującej do charakterystycznego sweterka bohaterki filmu. W wideoklipie można zobaczyć nowe wersje kilku scen z filmu. Widzimy rozmowę z Amber i szaloną jazdę po autostradzie. Nie zabrakło też reinterpretacji sceny dzikiej imprezy. A to wszystko w ciągu zaledwie trzech minut.

Nowy teledysk australijskiej raperki w serwisie YouTube ma już prawie 2 miliony wyświetleń.

Podoba się Wam Iggy Azalea w takiej wersji?

Iggy Azalea - Fancy ft. Charlie XCX
RC

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze