Ifi Ude piosenka na Eurowizję 2018. 'Love Is Stronger' ma szansę wygrać preselekcje?

i

Autor: WBF Ifi Ude

Ifi Ude - piosenka na Eurowizję 2018. Love Is Stronger ma szansę wygrać preselekcje?

2018-02-09 14:15

Eurowizja 2018: kandydaci do polskich preselekcji na Eurowizję zostali wyłonieni! Czy Ifi Ude ze swoją piosenką 'Love Is Stronger' ma szansę zwyciężyć? Posłuchaj!

Eurowizja 2018: Ifi Ude ma szansę wygrać polskie preselekcje? Znamy już pełną listę kandydatów, którzy staną do walki o reprezentowanie naszego kraju w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2018 roku. Jednym z nich jest utalentowana Ifi Ude, która startuje z kawałkiem 'Love Is Stronger'. Czy waszym zdaniem ma szansę na wygraną? Posłuchajcie i dajcie znać, czy może liczyć na wasz głos!

Ifi Ude: piosenka na Eurowizję 2018

Ifi Ude ma 30 lat. Jest córką Polki i Nigeryjczyka, urodziła się w Nigerii, a do Polski przyjechała w wieku trzech lat. Rozpoznawalność przyniósł jej udział w programie Must Be The Music, w którym udało jej się dotrzeć do półfinału. Ifi wydała swoją debiutancką płytę w 2013 roku - otrzymała za nią nominację do nagrody Fryderyka.

Eurowizja 2018: POLSKIE PRESELEKCJE. Pełna lista uczestników

Autor: brak danych

  Eurowizja 2018 - polskie preselekcje wyłonią naszego reprezentanta do tego prestiżowego konkursu piosenki. Wokaliści, wokalistki i zespoły z naszego kraju, zmierzą się między sobą, zaś jury i widzowie zadecydują, kto pojedzie do Lizbony. Na ESKA.pl, znaj

8 lutego 2018 jej piosenka 'Love Is Stronger' została zakwalifikowana do polskich preselekcji na Eurowizję 2018. Posłuchajcie tego kawałka - myślicie, że miałaby szansę zapewnić nam wygraną w konkursie? Dajcie znać, na kogo będziecie głosować!