Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]

2017-07-26 18:49
Ich Troje - najdziwniejsze teksty z piosenki Letnia przygoda [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Michał Wiśniewski screen z teledysku LETNIA PRZYGODA - ICH TROJE

Ich Troje wracają z nową, dość zaskakującą piosenką. Najdziwniejsze teksty z  utworu Michała Wiśniewskiego i jego zespołu - wyciągnęliśmy na ESKA.pl!

Ich Troje - tekst piosenki Letnia przygoda poprawił humor internautom. Michał Wiśniewski śpiewa np. o rządowym programie 500 plus czy szalonej nocy u jednej z mieszkanek. Równie mało poważny, jak słowa utworu, jest teledysk. Zespół przedstawił w nim historię o romansie na pielgrzymce, ale też mocno kontrowersyjny wątek finansów, kościoła i seksu. Pamiętajcie, że nowa piosenka Ich Troje została nagrana z przymrużeniem oka, więc nie bierzcie jej na poważnie. 

Ich Troje - tekst Letnia przygoda

Tekst piosenki Ich Troje bawi, ale również dziwi internautów. Bohater utworu rok w rok chodzi na pielgrzymki i odwiedza ten sam dom. Powód? Chęć przeżycia letniej przygody! Najdziwniejsze fragmenty utworu podrzucamy poniżej. Niektóre są bardzo aktualne politycznie i społecznie

  • Czartery, samoloty - Marcin juz próbował i jakoś mu nie wyszło (nawiązanie do Amber Gold)
  • Trzy córy są i jeden syn, kiedyś z czego to utrzymać martwiłbym. A dziś nie... spoko, luz - chwalmy Pana i 500 plus
  • Noc szalona na kartonach prostych win
  • Czy mnie pamiętasz nie wiem, bo w zeszłym roku sporo ludzi ze mną szło
  • Dziki szał, naszych ciał, zawsze będę w pamięci miał
  • Serce me i twój brzuch niech w opiece ma Święty Duch

 

 

Nowa płyta Ich Troje pojawi się 11.11.2017. Pierwiastek z Dziewięciu, to krążek, którego premiera będzie miała miejsce w poznańskim klubie B17 przy stadionie INEA. Na płycie znajdzie się 12 nowych utworów oraz znana już Letnia przygoda. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze