I Love Ballads na szczycie listy OLiS. Zobacz na Eska.pl najnowsze notowanie listy najpopularniejszych płyt w Polsce [VIDEO]

2013-02-15 17:31

Walentynki 2013 namieszały także na liście OLiS. Na pierwszym miejscu znalazła się składanka I Love Ballads, przygotowana przez Marka Sierockiego. Druga pozycja należy do nowego albumu Strachy Na Lachy. Na trzecie miejsce spadł krążek Passione Andrea Bocelli. Zobacz przeboje z najpopularniejszych płyt w Polsce na Eska.pl.

Walentynki 2013 zagościły także na liście OLiSu. Na miejscu pierwszym najnowszego notowania listy OLiS znalazła się składanka I Love Ballads, pokonując Symfonicznie Lady Pank. W zeszłym tygodniu to nowy krążek Lady Pank był na pierwszym miejscu. Druga pozycja należy do płyty To grupy Strachy Na Lachy. Na trzecim miejscu spadek, czyli Passione Andrea Bocelli.

Zobacz na Eska.pl najnowszy teledysk Bednarka

Na 4 pozycji nowość, czyli Heaven Depeche Mode. Piątą pozycję obronił Donatan, z albumem Równonoc - Słowiańska Dusza. Donatan wraz z towarzyszącymi mu na tej płycie raperami wyrusza w trasę koncertową, więc niebawem będziecie mieli okazję posłuchać piosenek z tego albumu na żywo. Na siódme miejsce spadła Imany z płytą A Shape Of A Broken Heart. Ona Tańczy Dla Mnie grupy Weekend spadła na pozycję dziewiątą. Listę zamyka powrót, czyli Jestem Bednarka.

Zobacz You Are Not Alone - Michael Jackson (z płyty I Love Ballads)Zobacz Ona Tańczy Dla Mnie - WeekendZobacz Nie Lubimy Robić - DonatanNie czytałeś jeszcze?

Ona Tańczy Dla Mnie w wykonaniu uczestnika Must Be The Music

EP


Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze