I'll Be There For You - Myslovitz śpiewają piosenkę z serialu Friends! [AUDIO]

2013-11-20 11:17

I'll Be There For You - Myslovitz śpiewają tytułową piosenkę z serialu Friends - Przyjaciele. Co skłoniło grupę do nagrania akurat takiego coveru? Sprawdź i posłuchaj na ESKA.pl!

Myslovitz - I'll Be There For You. Polska grupa nagrała cover przeboju The Rembrandts, piosenki, którą znają doskonale wszyscy widzowie serialu Friends, znanego w Polsce jako Przyjaciele.

>>> Słuchaj tylko głosu serca i radia eskaGO! <<<


Do stworzenia własnej wersji hitu Rembrandts namówili chłopaków z Myslovitz ludzie z Comedy Central - kanału telewizyjnego emitującego seriale komediowe, między innymi Friends. Z okazji powrotu Przyjaciół na antenie, stacja postanowiła zrobić niespodziankę fanom serialu.

Wszyscy w Myslovitz lubią Friends i praca nad coverem tak pozytywnego utworu jakim jest I'll Be There For You, była dla nich czystą przyjemnością. A co z tego wynikło?

Myslovitz - I'll Be There For You. Posłuchaj na ESKA.pl!


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE