Eda Sheerana nie usłyszysz już w radiu? Odważna decyzja artysty

2019-05-13 10:55
Ed Sheeran
Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Ed Sheeran to aktualnie jeden z najpopularniejszych muzyków na świecie. Ma grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na nowości od wokalisty. Byli nieco zaniepokojeni, kiedy muzyk ogłosił przerwę w karierze. Pod koniec 2018 roku oznajmił, że zasłużył na przerwę w koncertowaniu i tworzeniu nowej muzyki, ponieważ w ostatnim czasie nie miał chwili odpoczynku. Jak się okazało, muzyk ma już plany na kolejne utwory, ale tych najprawdopodobniej nie usłyszymy w radiu. Dlaczego?

Eda Sheerana nie usłyszysz już w radiu? Odważna decyzja artysty. Fani Eda Sheerana to ludzie z całego świata. Kiedy muzyk ogłosił przerwę w karierze, nie kryli oni swojego smutku. Jak się jednak okazało, na nowość od artysty nie musieli długo czekać. Na początku maja premierę miał wspólny numer Eda Sheerana i Justina Biebera, który w ciągu kilku dni, stał się prawdziwym hitem. Brytyjski piosenkarz ma już plany dotyczące nowej płyty. Hitów z niej pochodzących, nie usłyszymy jednak w radiu. 

Przeczytaj także: Justin Bieber i Ed Sheeran - piosenka I Don't Care, to najgorętszy hit roku?! [PREMIERA]

Ed Sheeran - nowa płyta już wkrótce?

Ed Sheeran szykuje się na wielki powrót. Mówi się, że jeszcze w tym roku planuje wydać eksperymentalny album. W rozmowie z BBC zdradził, że chciałby nagrać muzykę w stylu swojej EP-ki z 2011 roku - No. 5 Collaborations, która ukazała się jeszcze przed jego debiutanckim albumem. Artysta uważa, że był to najciekawszy projekt, jaki kiedykolwiek stworzył. O nowej płycie mówi:

To coś co nie będzie puszczane w radiu. Coś czego zazwyczaj nie robię, a co ma oczyścić nieco atmosferę. 

Możemy się więc spodziewać, że nowa płyta Eda Sheerana zaskoczy wszystkich! 

Muzyk ma na koncie EP-ki: The Orange Room, Ed Sheeran, Want Some?, You Need Me, Loose Change, Songs I Wrote with Amy, Live at the Bedford, No. 5 Collaborations Project, One Take EP, iTunes Festival: London 2011 Performance EP, Thank You EP, The Slumdon Bridge i iTunes Festival: London 2012 Performance EP. Nagrał również trzy albumy studyjne: +, x, ÷. 

Najnowsze