Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2015 śpiewają Oceana, Ewa Farna i Rafał Brzozowski. Posłuchaj Live It [VIDEO]

2015-02-01 20:46
Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015 - Live It
Autor: fot. YouTube Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015 - Live It

Ewa Farna i Rafał Brzozowski śpiewają Live It, czyli hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015. Teledysk do piosenki z udziałem gwiazd z wielu krajów trafił już do sieci. Posłuchaj Live It na ESKA.pl

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Katar 2015: Ewa Farna i Rafał Brzozowski nagrali Live It, czyli hymn przyszłorocznych zawodów. Teledysk do piosenki z udziałem gwiazd z wielu krajów trafił już do sieci. Posłuchaj Live It na ESKA.pl.

Live It, czyli piosenka na Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej 2015 to kompozycja, w której udział wzięli artyści z krajów, których reprezentacje zagrają w turnieju. Tym samym nie zabrakło polskich akcentów: w klipie pojawił Rafał Brzozowski i Ewa Farna, tym razem reprezentująca Czechy. W klipie zobaczyć można również znaną w Polsce Oceanę i zwycięzcę Eurowizji 2009 - Aleksandra Rybaka.

Piosenka Live It ma być pomostem łączącym różne kultury i platformą do wymiany pomysłów i dzielenia się językiem muzyki, który jest uniwersalny dla wszystkich ludzi na całym świecie. Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn rozegrają się w dniach 11-27 stycznia 2015 roku w Katarze. O mistrzowski tytuł powalczą tam 24 reprezentacje, w tym oczywiście zespół z Polski.

>>> Filmowe Święta na słodko. Komedie, filmy obyczajowe za darmo, online
>>> Filmowe Święta na ostro. Horrory, thrillery, filmy akcji za darmo online

Podoba się Wam piosenka z udziałem Ewy Farnej i Rafała Brzozowskiego?

Hymn Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015 - Live It

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze