Hymn EURO 2021, Marnik i Gaullin wśród gorących premier w New Music Friday w Radiu ESKA!

2021-05-14 12:22
Hymn EURO 2021, Marnik i Gaullin wśród gorących premier w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: single cover art Hymn EURO 2021, Marnik i Gaullin wśród gorących premier w New Music Friday w Radiu ESKA!

14 maja 2021 w New Music Friday w Radiu ESKA usłyszeliście gorące premiery, które mają szansę stać się hitami lata. W gronie nowości nie mogło zabraknąć utworu We Are The People, który jest oficjalnym hymnem Euro 2021!

Hymn Euro 2021 to jedna z najgorętszych premier ostatnich miesięcy w New Music Friday w Radiu ESKA. Oficjalna piosenka na mistrzostwa Europy 2021 miała mieć swoją premierę w 2020 roku, jednak tak się nie stało, w wyniku przełożenia turnieju. Hymn EURO 2021 to utwór We Are The People, pod którym podpisuje się Martin Garrix. Jeden z najbardziej utalentowanych producentów młodego pokolenia do swojego nagrania zaprosił absolutne legendy sceny, Bono z U2 i The Edge. To piosenka o tym, ludzkość zawsze zwycięży, jeśli będzie dzielić się miłością i jednością. We Are The People przypomina nam, że muzyka może przyglądać się wyzwaniom stojącym przed światem i jednocześnie próbować ujednolicić odpowiedź na dane wydarzenia.

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 14.05.2021

Hymn Euro 2021 to tylko jedna z kilku premier, które dla Was przygotowaliśmy. Uwagę warto zwrócić na nową produkcję, pod którą podpisuje się twórca nowej wersji hitu Moonlight. Mowa o Gaullin, który tym razem postanowił wziąć na warsztat utwór z 2003 roku, zespołu The White Stripes. Chodzi oczywiście o Seven Nation Army. Z gorącą nowością powrócił Marnik, czyli włoski duet odpowiedziany za hity Gam Gam i Alone. Tym razem producenci wydali piosenkę Hold Me, która ma szansę znaleźć się na Waszych letnich playlistach:

New Music Friday w Radiu ESKA - lista premier 14 maja 2021:

  • Martin Garrix feat. Bono & The Edge - We Are The People: To hymn, który możemy śpiewać wszyscy, bez względu na pochodzenie, ale zwłaszcza w Europie, gdzie już wkrótce skupi się uwaga całego świata. We Are The People ma za zadanie odzwierciedlać pozytywne nastawienie, nadzieję i determinację – wartości wymagane, aby każdy zespół odniósł sukces. Oferuje także poczucie wspólnoty, które świetnie pasuje do tematu UEFA EURO 2020: Jedność. Po raz pierwszy w historii turniej rozgrywany jest na całym kontynencie.
  • Gaullin & Julian Perretta - Seven Nation Army
  • Marnik & Tiscore feat. My Parade - Hold Me
  • Jubel - Dumb 
  • Michael Calfan & HARBER - Feelings After Dark
  • Olivia Rodrigo - good 4 u
  • Mike Williams, Felix Jaehn, Jordan Shaw - Without You
  • Katy Perry - Electric
  • Alan Walker feat. Conor Maynard - Believers
  • Hodak, 2K, Dziarma - Nieważne
Najnowsze