Hurts

i

Autor: print screen YouTube Hurts w teledysku do Wish

Hurts - Wish nowy teledysk trafił do sieci. Surowe obrazy zwalają z nóg?

2015-10-07 15:19

Hurts w nowym teledysku do piosenki Wish. Czy surowe sceny przedstawione w klipie do piosenki z nowej płyty brytyjskiego duetu zwalają z nóg? Zagłosujcie w naszej SONDZIE! Szczegóły na temat nowego krążka i nowego teledysku do kawałka Wish dostępne na ESKA.pl 

Hurts - zespół będący gwiazdą sierpniowej gali ESKA Music Awards 2015 - opublikowali nowy teledysk. 6 października 2015 roku do sieci trafiło nagranie video do kawałka Wish. Jakie są nasze wrażenia? Z pewnością jest to bardzo surowy teledysk. Tylko biel i czerń oraz członkowie zespołu ubrani w mroczne peleryny - to właściwie wszystko, co możemy ujrzeć w tym teledysku. Być może taka surowość obrazu ma za zadanie podkreślić ważność, towarzyszącej mu muzyki. Co ciekawe za reżyserię teledysku odpowiada Bryan Adams. Kanadyjski rockman już wcześniej miał przyjemność współpracy z Brytyjczykami, wykonując im sesję zdjęciową dla niemieckiego magazynu ZOO. Jak oceniacie efekty pracy nad teledyskiem do Wish? Swoje zdanie możecie wyrazić w poniższej sondzie:

Hurts - nowa płyta już w październiku

Nowy krążek zespołu zatytułowany Surrender pojawi się w sprzedaży już 9 października 2015 roku. Na podstawowej wersji albumu znajdzie się 10 piosenek, w tym znany już singiel Some Kind Of Heaven. Równolegle w sprzedaży pojawi się wersja deluxe, na której znajdą się dodatkowe 3 utwory. Już teraz można zauważyć, że Theo i Adam zmienili swój styl muzyczny. Dlaczego? Jak tłumaczył Adam Anderson w wywiadzie dla ESKA.pl jest to efekt dążenia do zmian. Zespół nie chce za każdym razem nagrywać takiej samej płyty. Jaka zatem będzie nowa płyta Hurts?

- Ta płyta jest dobrą mieszanką starego brzmienia, które ludzie z pewnością rozpoznają, mam tu na myśli ballady i ten nieco mroczny klimat, który tym razem połączyliśmy z bardziej optymistycznymi piosenkami - tłumaczył Adam Anderson w rozmowie z naszym dziennikarzem, Robertem Choińskim. 

 

deri

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE