Hurts

i

Autor: fot. YouTube/HurtsVEVO Hurts - Wings nowy teledysk gwiazd, które wystąpią w Polsce. Zobacz, co dodaje im skrzydeł!

Hurts - Wings nowy teledysk gwiazd, które wystąpią w Polsce. Zobacz, co dodaje im skrzydeł!

2015-11-12 15:36

Hurts, czyli Theo Hutchcraft i Adam Anderson zaprezentowali teledysk do piosenki Wings. Obraz do utworu z hitowej płyty Surrender, wzbudza spore kontrowersje! Fani uważają, że klip przedstawia drastyczną autobiografie życia duetu. Na Eska.pl znajdziecie więcej informacji na temat nowego teledysku Hurts. Wings na pewno usłyszymy w czasie koncertu w 2016 roku! 

Hurts - Wings: to już czwarta piosenka z płyty Surrender, która doczekała się teledysku. Wcześniej angielski, synth-popowy duet zaprezentował klipy do: Some Kind of Heaven, Lights i Wish. Nowe wideo Hurts pojawiło się 11 listopada 2015 roku i od razu zdążyło wzbudzić kontrowersje. Widzimy w nim Theo Hutchcrafta, który sprawdza się w roli baletnicy! Z pewnością zaskoczyło to jego fanów! Sprawdźcie, co jeszcze dodaje im tytułowych "Skrzydeł" tuż przed koncertem w Poznaniu i w Warszawie!

Hurts - Wings teledysk:

Gwiazdy, które pojawiły się na 2015 ESKA Music Awards zaprezentowały kolejny w swojej twórczości teledysk. Kolejny, ale pierwszy aż tak kontrowersyjny i pełny ukrytych znaczeń. Dzięki niemu wiemy, że artyści przez długi czas przebywają w samotności, ale nie unikają spotkań ze znajomymi. Spędzają przygnębiające wieczory w pubach, ale również dużo imprezują - doskonale się przy tym bawiąc. To akurat nie jest zaskoczeniem. Ciekawe, czy naprawdę teledysk odzwierciedla życie życie duetu Hurts?! Zdaniem wielkich fanów zespołu - TAK!

 

Przy tekście piosenki "Wings" Theo Hutchcrafta i Adama Andersona wspomógł Jonas Quant. Teledysk wyreżyserował Dawn Shadforth, który wcześniej stworzył wideo do debiutanckiego singla pt. "Wonderful Life". 

Hurts koncert w Polsce.

Trzeci studyjny album duetu Hurts - Surrender, to jeden z tytułów, który trzeba mieć na swojej półce. Na płycie znajdziemy 10 doskonale brzmiących kompozycji, które sprawdzą się w jesienne wieczory. To właśnie w celu promocji tego wydawnictwa Anglicy przyjadą do Polski. Czy zespół jest zadowolony z ostatecznego brzmienia krążka? 

Jesteśmy z niego niesamowicie dumni. Najważniejsze jest oczywiście, że to była wspaniała zabawa, ale ważne jest też, że ostateczny rezultat okazał się fantastyczny. Bardzo się z tego cieszymy. - odpowiedział Theo Hutchcraft w wywiadzie z naszym dziennikarzem, Robertem Choińskim.

>> Więcej informacji na temat koncertu Hurts w Polsce.

Dodajmy, że duet Hurts ma na koncie współpracę z Calvinem Harrisem!

 

Zacznij dzień w dobrym nastroju i wygraj smartfona w konkursie Radia ESKA! 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE