Hurts w Polsce 2017 - spotkaj się z zespołem! Gdzie, kiedy i o której godzinie?

2017-11-09 15:31
Hurts w Polsce 2017 - spotkaj się z zespołem! Gdzie, kiedy i o której godzinie?
Autor: fot. mat. prasowe Sony Music Polska Hurts w Polsce 2017 - spotkaj się z zespołem! Gdzie, kiedy i o której godzinie?

Hurts w Polsce spotkają się z fanami! Gdzie i kiedy będzie można spotkać duet? Przekonajcie się i sprawdźcie na ESKA.pl

Hurts w Polsce 2017 - koncert zespołu dla niektórych to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku. Najnowsza trasa po naszym kraju zaplanowana na 19 i 21 listopada (odpowiednio: Poznań i Warszawa) cieszy się dużą popularnością, w sprzedaży zostały już ostatnie bilety na oba koncerty. Także najnowszy singiel grupy Ready To Go radzi sobie świetnie w Podwójnej Gorącej 20 RADIA ESKA.

Koncerty 2018 - rok wielkich ogłoszeń!

Autor: brak danych

  Koncerty 2018 - Polska będzie krajem, który odwiedzą największe gwiazdy! Już teraz lista artystów robi wrażenie, a za nami dopiero pierwsze ogłoszenia. Jak zapewniają agencje zajmujące się organizowaniem koncertów przed nami wielkie ogłoszenia. Kto da ko

Hurts w Polsce 2017 - spotkanie z zespołem

Gdzie i kiedy spotkanie z Hurts? Okazją do świętowania sukcesów zespołu będzie ogłoszone właśnie spotkanie z polskimi fanami, jakie odbędzie się w poniedziałek 20 listopada o godzinie 17 w salonie EMPIK w warszawskiej Arkadii (sprawdz wydarzenie na Facebooku TUTAJ). Uwaga: ze względu na ograniczony czas, zespół będzie podpisywał tylko najnowszy album Desire ze wspomnianym hitem Ready To Go a także - Beautiful Ones - z którym wystąpili w Warszawie w maju tego roku w programie Idol. Do zobaczenia w Empiku w Arkadii!

 

(informacja prasowa Sony Music Polska)

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze