Hurts - główna gwiazda Eska Music Awards

i

Autor: mat. promocyjne Hurts - główna gwiazda ESKA Music Awards 2015

Hurts w Polsce 2015: bilety na ESKA Music Awards - czy jeszcze są?

2015-08-13 14:33

Hurts w Polsce 2015: czy bilety na ESKA Music Awards są jeszcze dostępne w sprzedaży? Sprawdź dostępność wejściówek na galę EMA 2015 na ESKA.pl 

Hurts - najbliższy koncert w Polsce duetu z Manchesteru odbędzie się 29 sierpnia 2015 roku. Theo Hutchcraft i Adam Anderson wystąpią na gali wręczenia statuetek ESKA Music Awards 2015. To druga obok Adama Lamberta zagraniczna gwiazda tego najważniejszego wydarzenia muzycznego tych wakacji. EMA 2015 to również wspaniała okazja dla fanów Hurts do obejrzenia ich występu na żywo. 

Hurts na ESKA Music Awards 2015 - co z biletami?

Gala EMA 2015 to nie tylko wręczenie statuetek. To również występy największych gwiazd, ulubieńców słuchaczy Radia ESKA. Na scenie imprezy wystąpią, poza zapowiedzianymi zagranicznymi gwiazdami, niektórzy z ubiegłorocznych laureatów statuetki. Z pewnością usłyszycie: Margaret, Grzegorza Hyżego, Enej, Video, Sarsę, Kaen feat. Cheeba Wdowa, Cleo, Agatę Dziarmagowską, Tabb & Sound'n'Grace, K2 & Buka. Co z biletami na ESKA Music Awards 2015? Niestety w tym przypadku nie mamy dobrych wieści. Bilety można było kupić na jednej z trzech stron: ebilet.pl, kupbilecik.pl oraz biletynatargi.pl. Impreza cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że na 3 tygodnie przed galą wszystkie bilety na miejsca nienumerowane na płytę główną zostały wykupione. W sprzedaży dostępne są bilety na miejsca na trybunach (UWAGA - jest ich coraz mniej!!!) do kupienia za 59 zł lub za 119 zł (w zależności od miejsca) 

ESKA Music Awards 2015: data i miejsce imprezy 

Wielkie wręczenie statuetek odbędzie się na sam koniec wakacji. 29 sierpnia 2015 wraz z ekipą Radia ESKA będziemy bawić się na hali widowiskowej przy ul. Szafera w Szczecinie. Galę poprowadzi znany i kochany Krzysztof Jankes Jankowski. Być może, uda się nam go nakłonić do występu w sukience Margaret. Co trzeba zrobić, aby Jankes wcisnął się w kieckę autorki hitu Thank You? Wystarczy Wasze wsparcie na oficjalnym profilu Radia ESKA. 

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

W oczekiwaniu na numerowane wejściówki na galę EMA 2015 mamy dla was muzyczną radę - przede wszystkim oddychamy!