Hurts powraca z Beautiful Ones [VIDEO]

i

Autor: fot. okładka singla Beautiful Ones Hurts powraca z Beautiful Ones

Hurts powraca z Beautiful Ones [VIDEO]

2017-04-25 14:09

Hurts powraca w wielkim stylu z mocnym teledyskiem do nowego singla Beautiful Ones. Jesteście gotowi na nową erę w wykonaniu Theo i Adama?

Hurts przedstawia Beautiful Ones! Wymowny teledysk do pierwszego singla z nowej płyty brytyjskiego duetu porusza tematykę transseksualizmu, piękna, homofobii i przemocy wobec mniejszości. Reżyserem najnowszego wideoklipu Hurts jest Tim Mattia, który ma na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak Zedd, Linkin Park, Halsey, Troye Sivan, The 1975 i The Pretty Reckless. To nie mogło się nie udać!

Hurts - Beautiful Ones od 25 kwietnia 2017 usłyszycie w Radiu ESKA! Odpalcie program Muzyką Się Żyje codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 18.00, bo Puoteck ma dla Was ciekawostki ze świata gwiazd, nowości muzyczne, a także najnowsze płyty!

Nowa piosenka Hurts - Beautiful Ones

Na premierowy utwór od Adama i Theo fani musieli czekać prawie 2 lata. Przypomnijmy, że dyskografię Hurts zamyka album Surrender z października 2015 roku. Poniżej możecie już obejrzeć w całości wyczekiwany teledysk do utworu Beautiful Ones, który ma ogromne szanse stać się jednym z hitów wiosny 2017.

 

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 to nagrody przyznawana przez Radio Eska od 2002 roku. W tym roku ponownie widzimy się w Hali Azoty w Szczecinie.