Hurts

i

Autor: mat. promocyjne Hurts

Hurts - hity gwiazdy ESKA Music Awards 2015. Które z nich chcielibyście usłyszeć na gali?

2015-08-05 20:00

ESKA Music Awards 2015 - tegoroczna edycja odbędzie się z prawdziwym przytupem! Oprócz Adama Lamberta na scenie wystąpi brytyjski duet Hurts. W odliczaniu dni do gali EMA 2015 na ESKA.pl prezentujemy największe hity HURTS

Hurts - brytyjski duet na gali wręczenia ESKA Music Awards 2015 to prawdziwy koncertowy hit tych wakacji. W tym roku gala EMA 2015 odbędzie się z prawdziwym przytupem. Na scenie wystąpią aż dwie zagraniczne gwiazdy: Adam Lambert i wspomniany na początku duet synth popowy. Jakie utwory Hurts chcielibyście usłyszeć podczas gali ESKA Music Awards 2015? Przeglądając dotychczasowy dorobek muzyków - ciężko się zdecydować. Mamy jednak nadzieję, że w wyborze pomoże Wam galeria z największymi hitami zespołu - umieszczona na końcu artykułu. 

Hurts na ESKA Music Awards 2015 - czy zagrają utwory z nowej płyty? 

Theo Hutchcraft i Adam Anderson przygotowują się wydania trzeciej płyty. Krążek zatytułowany Surrender trafi do sprzedaży 9 października 2015 roku. Na podstawowej wersji albumu znajdzie się 10 piosenek, w tym ujawniony już singiel Some Kind of Heaven (do przesłuchania w galerii poniżej ;). Czy muzycy zdecydują się ujawnić kolejny utwór z nowego albumu na EMA 2015? O tym przekonamy się już 29 sierpnia w hali widowiskowej przy ul. Szafera w Szczecinie.

Wygraj zakład z Jankesem, który przyjął wyzwanie i obiecał, że ubierze się w sukienkę Margaret na ESKA Music Awards 2015. Jest jednak jeden warunek - wystarczy nam 2 milionów lajków na stronie Radia Eska, by Jankes wcisnął się w kieckę Margaret: 

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Kim jest HURTS - zagraniczna gwiazda ESKA Music Awards 2015?

Prawdziwi fani zespołu z pewnością znają odpowiedź na to pytanie. Reszcie przypominamy, że zespół narodził się w 2009 roku. Jest on efektem ubocznym przyjaźni Theo Hutchcrfta i Adama Andersona, która narodziła się w okolicznościach karczemnej awantury. I nie ma w tym ani krzty przesady. Hutchcraft poznał Andersona w listopadzie 2005 roku w jednym z nocnych klubów w Manchesterze. Ich przyjaciele wdali się wtedy w bójkę, a oni... zaczęli rozmawiać o muzyce. Ziarno do ziarnka, spotkanie do spotkania i w ten sposób powstał muzyczny duet, który w 2010 roku wydał swoją pierwszą płytę Happiness. Pochodząca z niej piosenka Wonderful Life podbiła listy przebojów. Po sukcesie debiutu przyszedł czas na kolejny krążek - wydany w 2013 Exile. 

Piosenki Hurts znajdziecie w galerii poniżej:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE