Hugh Hefner - żona, wiek, dzieci, śmierć

2017-09-28 13:40

Hugh Hefner nie żyje. Założyciel Playboya, dziennikarz, wydawca, zmarł 27 września 2017 roku. Kim był Hugh Hefner, co o nim wiemy?

Hugh Hefner - amerykański dziennikarz, wydawca, twórca słynnego na całym świecie Playboya i wieczny chłopiec otaczający się króliczkami Playboya. Zmarł 27 września 2017 roku w swoim domu, zwanym posiadłością Playboya. Sprawdzamy jakie najczęściej pytania o Hugh Hefnera zadajecie w Google i odpowiadamy na nie. Sprawdźcie wszystko o słynnym dziennikarzu

Hugh Hefner - żona, dzieci

Hugh Henfer miał 3 żony. Ostatnia Crystal Harris (małżeństwo od 2012 do 2017) była od niego młodsza o 60 lat. Poprzednia Kimberley Conrad, króliczek miesiąca ze stycznia 1988 roku (od 1989 do 2010), była młodsza o 36 lat.

Hugh Hefner - wiek

Ile lat miał Hugh Hefner? Urodził się 9 kwietnia 1926 roku w Chicago. Miał 91 lat.

Hugh Hefner - dzieci

Hefner miał czworo dzieci. Z Millie Williams Hefner był żonaty od 1949 do 1959 była jego równolatką. Ze związku z Williams Hefner ma córkę Christie i syna Davida. Z Conrad dwóch synów - Marstona i Coopera.

Hugh Hefner - śmierć

Na co zmarł Hugh Hefner? Informację o jego śmierci opublikował magazyn Playboy 28 września nad ranem czasu polskiego. Informacja nie zdradzała przyczyn śmierci: Amerykańska Ikona i Założyciel Playboya, Hugh M. Hefner zmarł. Miał 91 lat #RIPHef" Wpis był zilustrowany zdjęciem Hefnera w jego słynnym szlafroku z cytatem: Życie jest zbyt krótkie aby żyć cudzymi marzeniami.

Hugh Hefner - majątek

Szacowany majątek Hefnera to 43 miliony dolarów, ale szczegółów swoich zarobków nie ujawniał. Przed ślubem z Crystal Harris mówiło sie, że nie podpisał z nią intercyzy, co oznacza, że cały majątek przejdzie na jej konto.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze