Gwiazdy

Hubert Urbański zmienił się nie do poznania. Pamiętacie, jak wyglądał kiedyś?

2024-05-14 15:23

Znany z eleganckich stylizacji, wśród których dominuje garnitur i swoich charakterystycznych, siwych włosów Hubert Urbański zmienił się na przestrzeni swojej działalności nie do poznania. Jego siwe włosy miały kiedyś zupełnie inny kolor! Pamiętacie go z jego początków?

Od telewizyjnego debiutu prowadzącego program Milionerzy minęło już naprawdę sporo czasu. Niewiele osób pamięta jednak jak wyglądał Hubert Urbański w młodości, kiedy to dopiero rozpoczynał swoją przygodę z mediami. Kamienna twarz, lekko uniesione brwi i przeszywający wzrok, to obraz, który bez wątpienia kojarzy się z prowadzącym. Każdy, kto oglądał teleturniej wie, że charakterystyczną cechą Huberta Urbańskiego od lat są siwe, niemal perfekcyjnie przystrzyżone włosy. Jednak nie zawsze tak było. W czasach, gdy studiował na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, czy rozpoczynał swoją karierę wyglądał zupełnie inaczej. Naprawdę ciężko rozpoznać go na fotografiach sprzed lat!

Hubert Urbański - kiedyś

Elegancki Hubert Urbański, w idealnie skrojonym garniturze, od 1999 roku jest chodzącą wizytówką Milionerów. Niedawno jednak nieco zmienił swój wizerunek, co wyjątkowo zaskoczyło jego fanów. Prezenter postanowił mocno poeksperymentować ze swoim wyglądem i zapuścił pokaźną brodę, która niemal całkowicie zasłania jego twarz. Co ciekawe, niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że dziennikarz ma też sporo tatuaży, które sprytnie ukrywa. A jak wyglądał kilkanaście lat temu? Koniecznie odwiedźcie naszą galerię i sprawdźcie, jak na przestrzeni lat zmienił się Hubert Urbański.