Hozier

i

Autor: Universal Music Polska Hozier wystąpi w Polsce.

Koncerty

Hozier w Polsce! Piosenkarz nowym headlinerem Open'er Festivalu 2024 [DATA, BILETY]

2024-05-31 10:26

Hozier zagra koncert w Polsce! Amerykański wokalista, który w ostatnim czasie podbija listy przebojów swoim najnowym hitem "Too Sweet", wystąpi przed fanami z naszego kraju. Artysta został kolejnym headlinerem tegorocznego Open'er Festivalu. Którego dnia wydarzenia wystąpi? Gdzie i za ile można kupić bilety?

Hozier wystąpi na Open'er Festivalu 2024! To informacja, która na pewno usłyszy jego wiernych fanów, oraz tych, którzy polubili jego ostatni hit "Too Sweet". Piosenka początkowo była hitem w Stanach Zjednoczonych, a teraz zaczyna podbijać też listy przebojów w Europie. Popularność kawałka z popowo-rockowym zacięciem sprawiła, że Hozier powróci na najważniejsze sceny festiwalowe w roli headlinera. Tak stanie się w Polsce! Open'er Festival to miejsce, gdzie już wkrótce będzie można zobaczyć i usłyszeć na żywo znanego piosenkarza, który światową sławę zyskał dzięki piosence "Take Me To Church". Hozier dołącza do innych gwiazd festiwalu, takich jak Dua Lipa, Doja Cat czy Foo Fighters. Wiemy, którego dnia wystąpi.

ESKA ROCK: Måneskin kolejną gwiazdą Open'er Festival 2024!

Hozier na Open'er Festivalu 2024 - kiedy?

Fani Hoziera chcą wiedzieć, którego dnia popularnego festiwalu wystąpi ich ulubiony artysta. Data jego koncertu została już potwierdzona przez organizatorów wydarzenia. Hozier zaśpiewa na Main Stage już w sobotę, 6 lipca. Gdzie i za ile można kupić bilety?

Hozier na Open'er Festivalu 2024 - bilety

Aby zobaczyć koncert Hozier trzeba kupić bilet na Open'er Festival. Opcji jest kilka. Można kupić wejściówkę tylko na jeden dzień lub na kilka. Oto dostępne pakiety:

  • Karnet na 4 dni - 1039 zł
  • Karnet 4 dni + pole namiotowe – 1305 zł
  • Karnet weekendowy (piątek, sobota) - 759 zł
  • Karnet weekendowy + pole namiotowe - 935 zł
  • Bilety jednodniowe - 495 zł