Hotel Transylwania 3 - piosenki z filmu. Co usłyszymy?

2018-10-07 13:06
Hotel Transylwania 3
Autor: YouTube / TYLKOHITY

Hotel Transylwania 3 do kin w Polsce zawita już na początku września. Jakie piosenki usłyszymy? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Hotel Transylwania 3 to niezapomniana przygoda w którą niebawem wyruszymy razem z Hrabią Draculą i jego szaloną rodziną. Mavis i Johnny zabierają najznamienitszego ze wszystkich wampirów w niezwykły, wakacyjny rejs. Drac czuje się jednak dość samotnie. Marzy o prawdziwej miłości. Wtedy na jego drodze staje ona... piękna pani kapitan. Jakie przygody przeżyją razem z przyjaciółmi? 

Hotel Transylwania 3 - piosenki

W filmie usłyszymy wiele świetnych utworów, które rozgrzeją nie tylko pokład wycieczkowca dla potworów. Nie powinno ich zabraknąć na żadnej, ludzkiej imprezie. Piosenką, która promuje film jest utwór Jonas Blue - I See Love Ft. Joe Jonas.

DJ Battle to muzyczna scena z Hotel Transylwania 3, która pozwoli nam nacieszyc się ciekawym miksem jako preludium do walki z Krakenem. usłyszymy między innymi DJ Tiësto - Seavolution - Wave Rider - Tear It.

Hotel Transylwania 3 - piosenka z trailera

W zwiastunie filmu również możemy usłyszec piosenkę, która zachwyca fanów popu od kilku lat. To oczywiście Kidz Bop Kids: Cake By The Ocean. Możecie posłuchać jej poniżej. 

Najnowsze