Reality show

"Hotel Paradse". Wiktoria Gąsior przeszła metamorfozę po programie! Teraz ogłosiła wspaniałe wieści!

Wiktoria Gąsior szukała miłości w 4. edycji "Hotel Paradise". Kobieta należy do grona uczestników wszystkich edycji, którzy po zakończeniu show przeszli największą metamorfozę! Jak się zmieniła? W ostatnim czasie także w jej prywatnym życiu zaszły wielkie zmiany!

Spis treści

  1. "Hotel Paradise" - szansa na miłość w raju 
  2. Wiktoria Gąsior z 4. edycji "Hotel Paradise" 
  3. Jak zmieniła się Wiktoria Gąsior? Ogłosiła dobre wieści! 

"Hotel Paradise" - szansa na miłość w raju 

Hotel Paradise to jeden z najpopularniejszych miłosnych programów w telewizji. Show TVN-u zadebiutowało w 2020 roku i doczekało się, jak do tej pory, siedmiu edycji.

Uczestnikami "Hotelu Paradise", którego prowadzącą jest Klaudia El Dursi, są single, którzy marzą o przygodzie i znalezieniu miłości. W willi położonej na rajskiej wyspie łączą się w pary i biorą udział w różnych zadaniach. Zwycięska para staje na Ścieżce Lojalności, gdzie musi odpowiedzieć sobie na pytanie "miłość czy pieniądze".  Choć nie wszystkim udało się opuścić hotel z drugą polówką, wielu uczestników miłosnego show do dziś robi karierę w mediach społecznościowych.

Wiktoria Gąsior z 4. edycji "Hotel Paradise" 

Wiktoria Gąsior, choć nie znalazła w miłosnym show drugiej połówki, doskonale odnalazła się jako influencerka. Była uczestniczka "Hotelu Paradise" prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje już pond 280 tysięcy fanów! 

Widzowie show poznali ją jako 23-latkę z Warszawy, która jest trenerką personalną i zawodniczką bikini fitness.

Sport to jej całe życie. Zdobyła tytuł wicemistrzyni świata w sportach sylwetkowych. Pewna siebie kobieta, twardo stąpająca po ziemi, a z drugiej strony wrażliwa dziewczyna marząca o wartościowym mężczyźnie. Ironia i sarkazm to jej znaki rozpoznawcze. Potrafi się szybko zauroczyć, ale równie szybko odkochać - można przeczytać w jej wizytówce na stronie Hotel Paradise.

Wiktoria Gąsior stała się jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek programu. W show stworzyła parę z Miłoszem, jednak ich relacja nie przetrwała po powrocie do Polski. 

Niestety, Wiki nie wspominała dobrze swojego udziału w show TVN-u. Dziewczyna nie była akceptowana przez wielu innych mieszkańców hotelu i często przez nich płakała. Przyznała nawet, że po powrocie do kraju, musiała poddać się leczeniu. 

Zamykam się na własne życzenie. Jestem w szpitalu psychiatrycznym. Tak. Psychiatrycznym, dobrze przeczytałeś.. przeczytałaś… Wszystko zaczęło się od tego (sory, że tak napiszę. Może znowu będzie HEJT, bo przecież mi, NIE WYPADA) od tego całego hotelu paradise. Zasady poprawnej polszczyzny mówią, że nazwy własnościowe piszemy wielką literą. Ale to nie zasługuje na to, aby było pisane z wielkiej litery. Przeszłam tam syf. Totalne g...o - poinformowała na Instagramie. 

Jak zmieniła się Wiktoria Gąsior? Ogłosiła dobre wieści! 

Wiktoria Gąsior chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Na jej instagramowym koncie nie brakuje wpisów dotyczących jej pasji, jaką jest dbanie o ciało.

Także w życiu uczuciowym byłej uczestniczki "Hotelu" zaszło wiele zmian. Ostatnio pochwaliła się na Instagramie pierścionkiem zaręczynowym! Dziewczyna jest zakochana, choć nie okazała jescze twarzy swojego wybranka. 

Po zakończonym programie uczestniczka zaskakiwała fanów szczególnie metamorfozą fryzury. Raz decydowała się na dość radykalne cięcie i przyciemnienie, innym razem wracała do blondu. 

Jak zmieniła się Wiki z "Hotel Paradise 4"? Zobacz na zdjęciach! 

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise i jej spektakularna metamorfoza

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł