Reality show

"Hotel Paradise". Ata Postek zwyciężyła 2. edycję miłosnego show. Co dziś robi i jak wygląda piękność z rajskiej willi?

Beata "Ata" Postek jest doskonale znana fanom miłosnego show "Hotel Paradise". Ona i jej programowy partner - Artur, zwyciężyli 2. edycję programu, a wygraną podzielili się po połowie. Udział w "Hotelu Paradise" pozwolił Acie zdobyć popularność, którą cieszy się do dzisiaj. Co robi i jak wygląda piękność z rajskiej willi?

Spis treści

  1. "Hotel Paradise" - miłosne show TVN
  2. Ata Postek zwyciężyła drugą edycję "Hotel Paradise" 
  3. Co dziś robi Ata Postek? 
  4. Jak zmieniła się Ata z "Hotel Paraadise 2"? 

"Hotel Paradise" - miłosne show TVN

Hotel Paradise to jedno z najpopularniejszych telewizyjnych reality show. Jego uczestnicy zamieszkują w rajskiej willi i walczą o uczucia. Pod okiem Klaudii El Dursi biorą udział w licznych zadaniach, a także uczestniczą w stałych punktach programu: Puszce Pandory, Rajskiej Wyroczni czy Rajskich Rozdaniach. W ostatecznej rozgrywce finałowa para musi odpowiedzieć sobie na pytanie: miłość czy pieniądze? 

Program doczekał się już siedmiu edycji oraz specjalnej odsłony "All Stars". Kolejna, 8. edycja zrealizowana będzie w Wietnamie. 

Ata Postek zwyciężyła drugą edycję "Hotel Paradise" 

Beata "Ata" Postek zgłosiła się do "Hotelu Paradise", by przeżyć niesamowitą przygodę. 27-letnia wówczas Warszawianka przedstawiała się jako dusza towarzystwa i nieznosząca nudy singielka z ogromnym sercem do czworonogów. 

Prawdziwa miłość? Tak, ale do zwierząt. Na ulicy nie przejdzie obojętnie obok żadnego psa. A jej serdeczność i ogromny dystans do otaczającego świata działa jak magnes, który przyciąga do niej coraz to większe grono ludzi. Uwielbia spontany na każdej płaszczyźnie, podróże i motoryzację. Od swojego przyszłego partnera oczekuje poczucia humoru, zaradności i umiejętności podejmowania decyzji. Ata to dziewczyna o mocnym charakterze, jednak przy mężczyźnie lubi czasami poczuć się jak mała dziewczynka - można przeczytać w jej wizytówce na internetowej stronie programu. 

W miłosnym show Ata zbudowała relację z Arturem. Para dotarła aż do finału i stanęła na Ścieżce Lojalności. Dzierżąc w ręku Złote Kule, Ata i Artur doszli do ostatniego pola, a wygraną w wysokości 100 tysięcy złotych podzielili się po połowie. 

Wielu fanów zastanawiało się, czy po powrocie z rajskiej willi ich relacja przetrwała. Okazało się , że Ata i Artur zgodnie stwierdzili, że po programie nie będą kontynuować swojej miłosnej relacji. Oboje deklarowali, że zostali przyjaciółmi. 

Czytaj także: Ania Adamczyk z "Hotel Paradise 1" przeszła metamorfozę

Co dziś robi Ata Postek? 

Po udziale w "Hotel Paradise", Ata zdobyła liczne grono fanów na Instagramie. Na fali swojej popularności, w 2021 roku, wzięła udział w reality show Playera "One Night Squad". 

Zawodowo Ata współpracuje z bratem, Piotrem Postkiem. Mężczyzna jest jednym z ulubionych fryzjerów gwiazd. W swoich rękach miał włosy niejednej znanej celebrytki! Rodzeństwo wspólnie działa w branży beauty - on zajmuje się włosami, ona paznokciami i innymi zabiegami kosmetycznymi. 

Jak zmieniła się Ata z "Hotel Paraadise 2"? 

Zwyciężczyni 2. edycji "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że ma za sobą kilka operacji plastycznych. Zanim jeszcze trafiła do miłosnego show, była bohaterką jednego z odcinków programu "Klinika bez tajemnic". Ata przeszła pod okiem kamer operację powiększenia biustu, a także zabieg kriolipolizy oraz przeszczepu tłuszczu z lędźwi w okolicę pod oczami.

W 2022 roku kobieta podzieliła się z fanami informacją, że po raz kolejny idzie "pod nóż". Tym razem operacyjnie pozbyła się fałdek skóry pod pachami, a przy okazji usunęła tłuszcz z podgardla oraz "zrobiła" pośladki. 

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Ata Postek z "Hotel Paradise 2" 

Radio Eska: "Hotel Paradise": najpiękniejsze uczestniczki. W rajskiej willi zrobiły furorę, a od ich zdjęć na Instagramie nie można oderwać wzroku!
Listen on Spreaker.