Reality show

"Hotel Paradise". Sara wzięła udział w 3. edycji miłosnego show. Jej latynoska uroda powala! Zobacz, jak się zmieniła!

Sara Prokopek to piękność, która dała się poznać widzom dzięki udziałowi w 3. edycji programu "Hotel Paradise". Uczestniczka cieszyła się dużą sympatią fanów, a w rajskiej willi stworzyła związek z Maurycym. Dziś kobieta nadal łączy swój zawód z największą pasją i jest aktywna na Istagrmie. Jak aktualnie wygląda ślicznotka z "Hotelu Paradise"?

Spis treści

  1. "Hotel Paradise" - o programie
  2. Sara Prokopek była uczestniczką 3. edycji show "Hotel Paradise" 
  3. Co słychać u Sary po programie? Jak się zmieniła? 

"Hotel Paradise" - o programie

"Hotel Paradise" to miłosne show Telewizji TVN7, które zadebiutowało na ekranach w 2020 roku. Pierwsza edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem widzów, którzy regularnie czekają na kolejne edycje i nowych śmiałków, którzy będą poszukiwać miłości w rajskiej willi. Do tej pory prowadzony przez Klaudię El Dursi program doczekał się siedmiu sezonów. 

Szukanie relacji to tylko jeden z powodów pobytu singli w "Hotelu Paradise". Dzięki udziałowi w miłosnym show wielu z nich chce przeżyć przygodę, zyskać popularność, a także zgarnąć wygraną pieniężną. 

Czytaj także: Ania Adamczyk z "Hotel Paradise 1" przeszła metamorfozę. Ta operacja zmieniła jej twarz!

Sara Prokopek była uczestniczką 3. edycji show "Hotel Paradise" 

Jedną z dziewczyn, które pojawiły się w 3. odsłonie miłosnego programu była Sara Prokopek. Jej nietuzinkowa uroda od razu przyciągnęła uwagę zarówno fanów jak i mieszkańców hotelu. 

Sara zjawiła się w rajskiej willi jako pochodząca z Krakowa 27-latka. Dietetyczka z wykształcenia kochała podróże i pracowała jako stewardessa. 

Uwielbia sport, a zwłaszcza bieganie. Nigdy nie ulega złemu nastrojowi i zawsze znajduje rozwiązanie w trudnych sytuacjach. Kocha tańczyć, szczególnie do latynoskich rytmów. Jest bardzo kochliwa. Trafia jednak ciągle na nieodpowiednich mężczyzn, wybuchowych bad boyów, którzy wykorzystują jej delikatność. Ma alergię na egoistów. W związku chciałaby z jednej strony czuć się zaopiekowana, a z drugiej dostawać wolność niezbędną do rozwoju - można było przeczytać o niej na internetowej stronie programu. 

W "Hotelu Paradise" Sara stworzyła parę z Maurycym. Oboje byli bardzo lubiani przez widzów, dlatego gdy odpadli po "teście zgodności", fani od razu zaczęli to komentować. Zdaniem wielu z nich Sara i Maurycy zasłużyli na wejście do finału. 

Przypomnijmy, że Sara Prokopek nieco namieszała w rajskiej willi. Maurycy wcześniej tworzył parę z Luizą. Po powrocie do Polski Sara i jej programowy partner nie zbudowali niczego więcej. 

Czytaj także: Tak mieszkają gwiazdy "Hotel Paradise". W jakich wnętrzach żyją na co dzień?

Co słychać u Sary po programie? Jak się zmieniła? 

Sara z "Hotel Paradise 3" wyróżniała się wyjątkową, latynoską urodą. Dziś najczęściej nosi dość krótkie i mocno zakręcone włosy, które jeszcze mocniej podkreślają jej piękno. 

Sara Prokopek nadal łączy swoją pasję z pracą, będąc stewardessą. Na swoim Instagramie często dzieli się z fanami krótkimi filmikami, w których zdradza tajniki swojego zawodu. 

Była uczestniczka "Hotelu Paradise" jest zakochana i co jakiś czas pokazuje zdjęcia ze swoim mężczyzną. W jej życiu ważną rolę ogrywają także psy. Jak wyjawiła, czworonożnych przyjaciół traktuje jak członków rodziny. 

Jak dziś wygląda Sara Prokopek? Zobacz w galerii, jak się zmieniła! 

Marietta Witkowska z Hotelu Paradise i jej spektakularna metamorfoza

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł