Horoskop na weekend 11 i 12 stycznia 2020. Koziorożec, Ryby, Rak [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2020-01-12 21:13 MK
Horoskop
Autor: Canva.com

Drugi weekend 2020 roku zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Horoskopy od lat cieszą się wielkim zainteresowaniem ludzi. Nic dziwnego - to dzięki nim możemy zaplanować swoją przyszłość! Jeśli jesteście ciekawi, co przydarzy wam się 11 i 12 stycznia 2020 roku, dobrze trafiliście. Na ESKA.pl już teraz znajdziecie horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop na weekend 11 i 12 stycznia 2020 - co się wydarzy? Odpowiedzi na to pytanie z pewnością poszukują już osoby, które wierzą we wszelkiego rodzaju przepowiednie. Choć istnieją też ludzie podważający prawdziwość horoskopów, to ciekawość względem tego, co mogą przynieść kolejne dni wielokrotnie wygrywa. 11 i 12 stycznia to drugi weekend 2020 roku, a zarazem przedostatni, kiedy Słońce można obserwować na odcinku ekliptyki pomiędzy 270° a 300° długości ekliptycznej. Oznacza to, że obowiązującym obecnie znakiem zodiaku jest Koziorożec. Sprawdź już teraz, co wydarzy się w najbliższy weekend.

Wodnik - w ten weekend czekać cię będzie impreza pracownicza. Dzięki niej, zacieśnisz swoje relacje ze współpracownikami.

Ryby - czujesz się przytłoczony zamieszaniem związanym z początkiem 2020 roku? Wyjazd w rodzinne strony dobrze ci zrobi. Odpoczniesz i nabierzesz energii, by produktywnie wykorzystać kolejne tygodnie stycznia.

Baran - wychodząc z domu, zadbaj o ciepłe ubranie. Możesz być podatny na przeziębienie. Czai się ono za rogiem!

Byk - czeka cię poważna rozmowa z partnerem. Od niej wiele będzie zależeć! Wyjaśnicie sobie źródło dawnych sporów.

Bliźnięta - zdecydowanie się na zaproponowane ci wyjście ze znajomymi to idealny pomysł na spędzenie tego weekendu. Będziesz wracać do niego myślami przez kolejne tygodnie!

Rak - sobota będzie dla ciebie dniem odpoczynku po ciężkim tygodniu. W niedzielę wybierz się na samotny spacer. Chwila wytchnienia dobrze ci zrobi!

Lew - od dawna myślisz o zmianie garderoby, ale nie masz nastroju na zakupy? Sobota 11 stycznia to idealny czas, by wyjść z domu i oddać się zakupwoemu szaleństwu! Komplementy będziesz słyszeć codziennie!

Panna - zazdrościsz przyjaciołom tego, że są w szczęśliwych związkach? Miłość czeka także na ciebie! W niedzielę dostaniesz wiele znaków.

Waga - od kilku dni towarzyszy ci zmęczenie. Ten weekend będzie czasem, kiedy zrzucisz z siebie problemy dnia codziennego i nabierzesz energii na kolejne dni.

Skorpion - telefon od przyjaciółki zmieni twoje postrzeganie pewnej osoby, która będzie chciała was skłocić. Bądź ostrożny i nie daj się zwieść jej sztuczkom!

Strzelec - niestety, złe samopoczucie będzie utzrymywało się również przez weekend. Nie decyduj się na wyjścia, bo mogą one skutkować pogorszeniem stanu twojego zdrowia!

Koziorożec - przyjazd znajomych sprawi ci wiele frajdy. Sobotnie szaleństwo wywoła uśmiech na twojej twarzy, natomiast niedzielę postanowisz poświęcić na nadrabianie tego, co ciągnie się za tobą od tygodni. Nie zwlekaj!

Najnowsze