Ślub

i

Autor: pixabay.com

Osoby spod tych znaków zodiaku wezmą ślub w 2022 roku!

2022-01-09 15:00

Pożegnaliśmy 2021 rok i z zupełnie nową energią wkroczyliśmy w kolejny, 2022 rok. Przed nami dwanaście ekscytujących miesięcy, które niosą ze sobą nową nadzieję, mnóstwo wyzwań oraz niezapomnianych momentów. Nie zabraknie również zmian, które na zawsze odmienią nasze życie. Każdy z nas już teraz zastanawia się, co wydarzy się w 2022 roku. Przychodzimy z pomocą i już teraz zdradzamy, kto weźmie ślub w 2022 roku!

Osoby spod tych znaków zodiaku wezmą ślub w 2022 roku! 2021 rok jest już za nami! Podczas sylwestrowej nocy podsumowaliśmy dwanaście minionych miesięcy i złożyliśmy najbliższym najlepsze życzenia. Każdy z nas pragnie, aby 2022 rok był szczęśliwy, pełen dobrych chwil, miłości i przyjaźni. Dla osób spod niektórych znaków zodiaku 2022 rok będzie wyjątkowo szczęśliwy - staną na ślubnym kobiercu i powiedzą ukochanej osobie sakramentalne tak! Sprawdźcie szczegóły.

Czego warszawiacy życzą w nowym roku? Czy czegoś się boją?

Baran

Twój związek stale się rozwija. Wraz z partnerem codziennie stajecie się sobie coraz bliżsi. W 2022 roku zdecydujecie się na poważny krok i staniecie na ślubnym kobiercu. Przed wami wzruszająca uroczystość zaślubin oraz niezapomniane wesele, na którym będziecie cudownie się bawić.

Rak

Jesteście narzeczeństwem od kilku lat i z niecierpliwością czekacie na moment, kiedy powiecie sobie sakramentalne tak. Mamy świetną wiadomość – nastąpi to jeszcze w tym roku. Nie zabraknie pięknej, białek sukni, długiego welonu i eleganckiego garnituru. W dniu ślubu będziecie wyglądać jak hollywoodzkie gwiazdy!

Panna

Jesteście ze sobą zaledwie rok, ale czujecie, że to ze sobą chcecie spędzić resztę życia? To właśnie w tym roku twój partner poprosi cię o rękę, a ty bez wahania odpowiesz, że chcesz zostać jego żoną. Na ślub nie będziecie czekać długo. Zorganizujecie wszystko w zaledwie kilka tygodni i już wkrótce będziecie małżeństwem.

Sonda
Wierzysz w miłość na całe życie?

Strzelec

Na prawdziwe uczucie warto czekać, o czym niedawno się przekonałeś. Po wielu złamanych sercach odnalazłeś prawdziwą miłość, z którą chcesz tworzyć przyszłość. W tym roku zaplanujecie bajkowy ślub oraz wyjątkowe wesele, podczas którego wraz z najbliższymi świętować będziecie pierwsze chwile małżeństwa.

Koziorożec

W 2022 roku ślub wezmą również osoby spod znaku koziorożca. Ślub będzie kameralny, tak samo jak wesele, które zorganizują tylko dla najbliższej rodziny oraz znajomych. Będą to niezapomniane przeżycia, które zostaną z nimi na zawsze.