Szczęście

i

Autor: pixabay.com

Osoby spod tych znaków zodiaku będą mieć szczęście w 2022

2022-01-09 14:06

Wielkimi krokami zbliża się ostatni dzień 2021 roku. To czas, kiedy podsumowujemy mijający rok i wspominamy ostatnich dwanaście miesięcy. To również okres, kiedy życzymy wszystkiego najlepszego rodzinie, znajomym oraz bliskim nam osobom. Osobom spod jakich znaków zodiaku będzie sprzyjać szczęście w 2022 roku? Kto dostanie podwyżkę, kto znajdzie miłość życia, a kto zdecyduje się na poważne zmiany w swoim życiu? Sprawdźcie!

Osoby spod tych znaków zodiaku będą mieć szczęście w 2022. Sylwester 2021/2022 coraz bliżej! Ostatnia noc każdego roku to zdecydowanie jedna z najważniejszych nocy dla każdego z nas. To właśnie podczas imprezy sylwestrowej tańczymy w rytm ulubionej muzyki, spędzamy niezapomniane chwile z najbliższymi nam osobami, popijamy szampana oraz wspominamy minione miesiące. Wszystko po to, by z zupełnie nową energią wkroczyć w nadchodzący, 2022 roku. Co przyniosą nam najbliższe miesiące? Do kogo uśmiechnie się szczęście tym razem? Sprawdźcie, które znaki zodiaku będą mieć szczęście w 2022 roku.

Sylwester marzeń w TVP2: Czym gwiazdy zaskoczą publiczność w tym roku?

Osoby spod tych znaków zodiaku będą mieć szczęście w 2022

Ryby

Osoby spod tego znaku zodiaku w 2022 roku rozwiną skrzydła i zdecydują się na zmianę dotychczasowej pracy. Nowe zajęcie przyniesie im dużo satysfakcji, której tak bardzo im brakowało. Nareszcie będą miały również czas na spotkania z rodzinną i celebrowanie wspólnie spędzanego czasu.

Baran

2022 rok będzie niezwykle łaskawy dla osób spod znaku barana. Najbliższe miesiące przyniosą im niespodziewany przełom w sprawach sercowych oraz realizację założonych wcześniej celów. Nadchodzący rok stanie również pod znakiem samokształcenia oraz zawodowej realizacji.

Lew

Rok 2022 będzie dla lwów rokiem stabilizacji i wewnętrznego spokoju. Nie czekają ich żadne niespodziewane zmiany. Całą uwagę będą mogli skupić na najbliższych im osobach i to właśnie z nimi spędzą większość nadchodzących miesięcy.

Sonda
Czego najbardziej obawiasz się w 2022 roku?

Panna

U panien z kolei czas na zmiany! Nareszcie odważą się spełniać swoje marzenia, zarówno zawodowe, jak i rodzinne. Zadbają również o swoje zdrowie, co przyniesie im niespodziewane efekty. Rok 2022 zdecydowanie będzie należeć właśnie do nich.

Skorpion

Dla skorpionów 2022 rok stanie pod znakiem pieniędzy i to niemałych. Duża kwota szybko zagości w ich portfelach, otwierając zupełnie nowe możliwości. Nowy samochód, dom czy może wymarzone wakacje? Dla skorpionów wszystko będzie na wyciągnięcie ręki.