zima

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy 20-24.12.2021. Co wydarzy się w Twoim życiu przed świętami?

2021-12-20 19:23

Nowy tydzień, to nowe możliwości. Szykuje się intensywny tydzień dla wielu osób, a to wszystko przez zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Jeśli zastanawiasz się, co spotka Cię w tygodniu od 20 do 24 grudnia 2021 roku, to dobrze trafiłeś! Znajdź poniżej swój znak zodiaku i dowiedz się, co szykuje dla Ciebie los.

Horoskop tygodniowy 20-24.12.2021. Co wydarzy się w Twoim życiu przed świętami? Szykuje się intensywny tydzień. To wszystko za sprawą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, które wymagają przygotowań. Pieczenie ciast, szykowanie potraw, lepienie pierogów, ubieranie choinki i oczywiście sprzątanie. Nie można zapomnieć również o kupowaniu i pakowaniu prezentów, które są dla większości prawdziwą zmorą. Oprócz świątecznej gorączki, czeka nas jeszcze przesilenie zimowe! Co wydarzy się w Twoim życiu w dniach od 20 do 24 grudnia 2021 roku? Znajdź poniżej swój znak zodiaku i przekonaj się, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Horoskop tygodniowy 20-24 grudnia 2021

Koziorożec - czeka Cię rozrywkowy tydzień. Jedno wydarzenie może sprawić, że zmieni się Twoja relacja z inną osobą - oczywiście na lepsze. Oprócz tego odliczasz dni do świąt, ponieważ chcesz bardzo odpocząć i spotkać się z bliskimi. To będą udane święta!

Wodnik - ostatnio wcale się nie wysypiasz, dlatego przez to jesteś rozdrażniony. Spróbuj rozplanować sobie każdy dzień w tym tygodniu, a zobaczysz, że wyjdzie Ci to na dobre. Znajdziesz czas na wszystko, a w dodatku nie będziesz musiał robić niczego na wariata. Zobaczysz, że taka organizacja też jest ważna.

Ryby - czekają cię domowe obowiązki, jednak uporasz się z nimi w mgnieniu oka. Ten tydzień będzie ogólnie bardzo dobry, a z Twojej buzi nie będzie znikał uśmiech. Szykują się bardzo miłe święta! Być może tym razem to Ty zaskoczysz teraz kogoś bardzo pozytywnie? Postaraj się, a zobaczysz że Wasza relacja mocno się zmieni.

Baran - tydzień przed świętami będzie dla Ciebie bardzo intensywny. Nie chodzi jednak o przygotowania w domu, a o obowiązki, które masz poza nim. Niestety ktoś mocno Ci dokuczy i będzie próbował wyprowadzić Cię z równowagi. Nie daj się, powiedz co o nim myślisz!

Byk - niestety w tygodniu przed świętami nie odpoczniesz. Szykuje się sporo pracy, jednak pamiętaj, że sam tego chciałeś. Kiedy coś nie będzie Ci wychodzić, wrzuć na luz i obróć to w żart. Wigilia będzie dla Ciebie wspaniałym czasem, podobnie jak całe święta!

Bliźnięta - czas odrobinę zwolnić i nie szukać miłości na siłę. Zobaczysz, że przyjdzie ona w najmniej oczekiwanym momencie. Natomiast jeśli chodzi o osoby będące w związkach - przed Wami naprawdę dobry czas. Co ciekawe, niektóre zodiakalne Bliźnięta otrzymają w Wigilię wiadomość, która sprawi, że mocniej zabije im serce!

ZOBACZ TAKŻE: Wigilia 2021 - o której jest pierwsza gwiazdka? O której siada się do kolacji?

Rak - przez Tobą tydzień leniuchowania. Ktoś zrobi za Ciebie całą przedświąteczną robotę, dlatego pamiętaj aby mu szczerze podziękować. Czasami małe słowa mają ogromną siłę i mogą kogoś podnieść na duchu, ale niestety także zranić. Zanim coś powiesz, staraj się pomyśleć, czy słowa te będą dobre dla drugiej osoby.

Lew - niestety ten tydzień nie będzie należał do najlepszych. Poczujesz przygnębienie, które spowodowane będzie tęsknotą. Spokojnie, świąteczna atmosfera Ci to wynagrodzi! W Wigilię spodziewaj się miłej niespodzianki. Będziesz skakać z radości!

Panna - nic w życiu dwa razy się nie zdarza i przekonasz się o tym w tym tygodniu. Choć myślałeś, że będzie to coś podobnego, zobaczysz że jednak się myliłeś. Posłuchaj rady dobrego przyjaciela, on patrzy na wszystko z chłodną głową. Święta upłyną Ci w rodzinnej atmosferze.

Waga - pewna wiadomość mocno Cię zaskoczy. Nie unoś się dumą, tylko również wyciągnij rękę. Zobaczysz, że Twoja dusza będzie spokojniejsza. Święta to dla Ciebie prawdziwy czas ukojenia. Spędzisz je spokojnie i na luzie. Tydzień przed Wigilią będzie należał do pracowitych, lecz będzie spokojnie.

Skorpion - piękno wewnętrzne zawsze będzie numerem jeden, dlatego pamiętaj o tym i nie wpędzaj się nigdy w kompleksy. W tym tygodniu postaraj się wyciszyć. Czytaj książki, słuchaj rozluźniającej muzyki i nie daj się nikomu wyprowadzić z równowagi. Przygotuj się na te święta właśnie w taki sposób, by następnie przeżyć je w zgodzie z samym sobą.

Strzelec - świąteczna gorączka czas start! Niestety ogarnąłeś się za późno z prezentami i teraz masz problem, co komu podarować. Pamiętaj jednak, że czasem mały drobiazg może sprawić większą radość niż drogi i ogromny prezent. Podobnie jest również ze słowami. Czasem takie słowa jak: dziękuję, przepraszam czy też miłego dnia, mogą wywołać na czyjejś twarzy prawdziwy uśmiech. Pamiętaj o tym.

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?