święta

i

Autor: pixabay.com

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2021. Co wydarzy się w Twoim życiu? [24-26.12.2021]

2021-12-20 9:46

Wielkimi krokami zbliżają się najpiękniejsze święta w całym roku! Mowa o świętach Bożego Narodzenia, które tradycyjnie rozpoczynają się w Wigilię 24 grudnia i potrwają do 26 grudnia włącznie. Co wydarzy się w Twoim życiu w tym czasie? Koniecznie przeczytaj, co zaplanowały dla Ciebie gwiazdy. Być może prezent pod choinką mocno Cię zaskoczy!

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2021 dla wszystkich znaków zodiaku - co wydarzy się w Twoim życiu? Wielkimi krokami nadchodzi najpiękniejszy czas w roku, czyli święta Bożego Narodzenia. Pachnąca choinka, błyszczące światełka, prezenty pod choinką, barszczyk z uszkami, a także unosząca się magia w powietrzu. To czas spotkań z bliskimi, dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd oraz wymienianie uśmiechów. Jeśli zastanawiasz się, jak będą wyglądać tegoroczne święta w Twoim życiu, koniecznie znajdź poniżej swój znak zodiaku i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Horoskop na święta Bożego Narodzenia [24-26.12.2021]

Koziorożec - szykują się jedne z piękniejszych świąt w Twoim życiu. To będzie dobry czas, w którym spotkasz się z bliskimi. Uśmiech nie będzie schodzić Ci z twarzy! W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakują Ci pierogi z kapustą!

Wodnik - niestety w te święta będzie dokuczać Ci ból głowy. Nie pozwól jednak, by to zepsuło Ci ten magiczny czas. Chwila odpoczynku między daniami dobrze Ci zrobi. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakują Ci kluski z makiem!

Ryby - w te święta na Twojej buzi od rana do wieczora będzie towarzyszyć Ci szczery uśmiech. Jeśli pojawią się jakieś małe problemy lub zgrzyty, nie zaprzątaj sobie nimi głowy. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakują Ci śledzie!

Baran - w Wigilię możesz czuć się lekko przemęczony. To wszystko przez pracę lub podróż. Spokojnie, chwila odpoczynku dobrze Ci zrobi, a później będziesz mógł świętować na całego. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakuje Ci karp!

Byk - szykują się niesamowicie rodzinne święta ze śpiewaniem kolęd. Usłyszysz od bliskich wiele ciepłych słów, które podniosą Cię na duchu. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakuje Ci barszczyk z uszkami!

Bliźnięta - jedna wiadomość sprawi, że Twoje serce znowu mocniej zabije. Niestety możesz wtedy poczuć trochę złość, a to wszystko dlatego, że kiedyś za długo zwlekałeś z pewną decyzją. Spokojnie - po każdej burzy wychodzi słońce, a święta nie są czasem do zamartwiania. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakuje Ci sernik!

Rak - w końcu spotkasz się z całą rodziną. Choć będziesz cieszyć się na tę chwilę, to niektóre pytania od wujków mogą Cię lekko poirytować. Nie daj się jednak wyprowadzić z równowagi i po prostu zażartuj. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakuje Ci makowiec!

Lew - tegoroczne święta będą dla Ciebie lekko stresujące. To wszystko przez nową sytuację w Twoim życiu. Możesz być jednak spokojny, wszystko wyjdzie jak najlepiej. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakuje Ci sałatka jarzynowa.

Panna - w te święta bądź po prostu sobą. To najlepsza wersja Ciebie, którą kochają Twoi bliscy. Odłóż telefon na bok i ciesz się tym radosnym czasem. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakują Ci słodkości!

Waga - ktoś będzie chodził po Twoich myślach przez całą Wigilię. Zrób pierwszy krok i wyślij wiadomość z życzeniami. Ten miły gest nie tylko sprawi tej osobie radość, ale także może odmienić Twoje życie. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakują Ci gołąbki z kaszą i grzybami!

Skorpion - to będą tradycyjne święta Bożego Narodzenia. Na stole nie zabraknie pysznych potraw, a w dodatku prezentów pod choinką. Będą też kolędy, a wieczorem wybierz się na Pasterkę. Rozglądaj się wtedy uważnie. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakuje Ci ryba po grecku!

Strzelec -święta spędzisz w kameralnym gronie. Jednak wyjdzie Ci to mocno na plus, ponieważ w ostatnim czasie chodzisz przemęczony. Ktoś odezwie się do Ciebie z życzeniami i być może narodzi się z tego coś całkiem nowego. W tym roku na wigilijnym stole najbardziej posmakuje Ci kompot z suszu!

Święta Bożego Narodzenia 2021 - kultowe teksty, które mówi się przy stole

Pytanie 1 z 8
Więcej tego...