Horoskop tygodniowy: byk, bliźnięta, skorpion, baran, ryby. Najlepszy horoskop na tydzień

2022-10-03 16:50
horoskop
Autor: pixabay.com

Co spotka Twój znak zodiaku w pierwszym tygodniu października? Sprawdziliśmy, kto w tym tygodniu odpocznie i odnajdzie stabilizację. Dla kogo los będzie dla łaskawy? Sprawdź nasz horoskop i przekonaj się, czy w najbliższych dnia gwiazdy będą Ci sprzyjały.

Horoskop tygodniowy na 3-9 października 2022 jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy zastanawiają się, co na najbliższe dni przygotował dla nich los. Sprawdź co zaplanowały dla Ciebie gwiazdy. Czy wszystkie twoje plany się powiodą? Dzięki przygotowanemu przez nas horoskopowi tygodniowemu dowiesz się co zrobić żeby przeżyć ten tydzień jak najlepiej, na co zwrócić uwagę i przed czym się bronić. Dla kilku znaków zodiaku to może być wyjątkowy czas, którego nie można przegapić! Nasz horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku podpowie, na co przygotować się w najbliższych dniach!

Horoskop na jesień 2022 dla każdego znaku zodiaku. Jaka będzie jesień w twoim życiu?

Hity poprawiające nastrój jesienią. Dzięki nim twój dzień stanie się lepszy!

Wodnik

To będzie dobry czas na zakupowe szaleństwo. Warto spełnić swoje zachcianki i zadbać o siebie. Mieliście intensywny czas. Nadszedł dobry moment, aby odpocząć i postawić na swoje zdrowie.

Ryby

W tym tygodniu zainwestujcie w siebie. Może warto pomyśleć nad siłownią, psychologicznymi książkami albo kursem językowym? Jeśli chcecie naładować swoje baterie, to w tygodniu powinniście spędzić czas w gronie najbliższych.

Baran

Barany w nadchodzącym tygodniu poczują wzmocnioną chęć niezależność. Nie tylko w sferach uczuciowych, ale także zawodowych. Osoby spod tego znaku zodiaku odczują oznaki jesieni i związanej z nią melancholii.

Byk

To czas, by skupić się na spędzaniu czasu poza domem. Co powiesz na wyjście ze znajomymi do baru albo kręgle? Nie obawiaj się nowych wyzwań i podejmuj ryzyko. Zaufaj swojej intuicji, która ma ogromną moc.

Bliźnięta

Bliźnięta w tym tygodniu odczują odrobinę spokoju. To będzie spokojny czas, bez trudności, które doskwierały wam wcześniej. Najbliższe dni upłyną wam na rozwijaniu swoich pasji.

Rak

Dla raków będzie to czas podsumowań i analizy ostatnich miesięcy. Nie warto jednak być dla siebie zbyt surowym i wymagającym. Skupcie się na pracy i rozwijaniu swoich pasji. nie pozwólcie, by spotkania towarzyskie przysłoniły wam samorealizację.

Lew

Lwy powinny skupić się na tym, by naprawić swoje błędy. Zastanówcie się nad tym, co można zrobić, aby i wam i innym żyło się lepiej. To będzie czas zmian. Nie tylko tych wielkich. Część z was poczuje chęć zmiany swojego ubioru, niektórzy skupią się na wystroju mieszkania. Inni z kolei zdecydują się na wielką rewolucję w życiu uczuciowym.

Panna

To będzie naprawdę dobry tydzień. Pochwały w pracy, komplementy od nieznajomych i docenienie przyjaciół sprawią, że wasz tydzień przebiegnie łagodnie i przyjemnie. To dobry czas, by poprosić o awans lub podwyżkę!

Waga

Wagi w tym tygodniu mogą dostać ciekawe propozycje zawodowe. Warto przeanalizować, czy będą one korzystne. Nie bójcie się prosić przyjaciół o pomoc i radę. Głowę będą wam zakrzątać nawarstwiające się sprawy, które trzeba załatwić. Z pewnych przyjemności, niestety trzeba będzie zrezygnować.

Pełnia księżyca w październiku 2022. Kiedy jest i co to jest Pełnia Myśliwych?

Skorpion

Skorpiony powinny oderwać się od telefonów i komputerów. To czas, kiedy powinniście postawić na bliskich i przyjaciół. Październikowa aura ułatwi ci znacznie realizację zawodowych obowiązków.

Strzelec

Czeka was sporo obowiązków i spore zamieszanie w pracy. Jednak dzięki swojej determinacji i samodyscyplinie uda wam się wywiązać ze wszystkich planów i zobowiązań.

Koziorożec

Zaufajcie swojej intuicji. Ma ona potężną moc! Czeka was sporo wyzwań, ale nie powinniście się ich obawiać. Postawcie na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń, a już niedługo wasze samopoczucie będzie na niezwykle wysokim poziomie.

Sonda
Jak często czytasz horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze