gwiazdy, pełnia księżyca

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy 14-20 marca 2022. Pełnia Robaczego Księżyca może namieszać?

2022-03-14 8:01

Jeśli zastanawiasz się co wydarzy się w Twoim życiu w nowym tygodniu marca, to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - lew, byk, ryby, baran, rak, skorpion, strzelec, bliźnięta, koziorożec, wodnik, waga, panna. Sprawdź, co czeka Cię między 14, a 20 marca 2022 roku. Pełnia Robaczego Księżyca może w tym okresie mieć duży wpływ na sprawy miłosne!

Horoskop na ten tydzień 14-20.03.2022 dla wszystkich znaków zodiaku. Co przyniesie Ci los od poniedziałku 14 marca do niedzieli 20 marca? Przed nami nowy tydzień miesiąca, podczas którego z pewnością sporo zadzieje się w życiu niejednego człowieka. Ktoś będzie musiał stawić czoła przeciwnościom losu, a ktoś inny poczuje prawdziwe szczęście. Jeszcze inni mogą czuć małe zakłopotanie, a to wszystko przez zbliżającą się Pełnię Robaczego Księżyca, która wypada 18 marca. Co dokładnie wydarzy się w tym tygodniu? Znajdź poniżej swój znak zodiaku i sprawdź horoskop na cały tydzień od 14 do 20 marca 2022 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop indiański 2022 - co oznacza? Jakim zwierzęciem jesteś?

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?

Horoskop tygodniowy Rak 14-20.03.2022

To może być nerwowy tydzień. Nastrój może zmieniać Ci się z godziny na godzinę. Pamiętaj jednak, by nerwy schować do kieszeni. Wyrzucenie ich na drugą osobę nic nie da. Daj sobie czas, a komuś pozwól działać i Ci pomóc.

Horoskop tygodniowy Lew 14-20.03.2022

Cierpliwość naprawdę popłaca. Nie bądź w gorącej wodzie kąpany, ponieważ możesz popełnić wiele błędów, które potem będzie bardzo ciężko naprawić. W środku tygodnia ktoś sprawi Ci miłą niespodziankę.

Horoskop tygodniowy Panna 14-20.03.2022

Warto odpuścić osoby, które się nami w ogóle nie interesują. Zrób to, a zobaczysz że poczujesz się lepiej. Pamiętaj jednak że Ty też możesz być w podobnej sytuacji. Przypomnij sobie kogo ostatnio olałeś i to napraw, w innym wypadku relacja upadnie na dobre.

Horoskop tygodniowy Waga 14-20.03.2022

Przed Tobą sporo nowych obowiązków. Choć na początku tygodnia możesz czuć ekscytację, to w okolicach Pełni Robaczego Księżyca wszystko może się zmienić nawet o 180 stopni. Pamiętaj jednak by nie dać sobą pomiatać. Ktoś w końcu Cię doceni.

Horoskop tygodniowy Skorpion 14-20.03.2022

Jeśli powiedziało się A, to trzeba zrobić także B. Rzucanie słów na wiatr nie jest zbyt fajne, dlatego w tym tygodniu warto spełnić pewną obietnicę. Bliżej weekendu otrzymasz pewną propozycję nie do odrzucenia. Być może to klucz do sukcesu?

ZOBACZ TAKŻE: Kiedy topi się Marzannę? Skąd wziął się zwyczaj i co oznacza?

Horoskop tygodniowy Strzelec 14-20.03.2022

W tym tygodniu warto zebrać myśli w jedną kupę i zacząć działać. To idealny moment, ponieważ los naprawdę Ci sprzyja. Jeśli przejdziesz obok takiej szansy, drugi raz już na pewno to samo Cię nie spotka. 

Horoskop tygodniowy Koziorożec 14-20.03.2022

Wraz ze słoneczną pogodą, poczujesz wiosenny przypływ energii i świeży oddech miłości. Będziesz chciał spędzać z ukochaną osobą jak najwięcej czasu, jednak nie zapomnij aby każdą randkę urozmaicać. Single również mogą liczyć na powodzenie. Ktoś nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku.

Horoskop tygodniowy Wodnik 14-20.03.2022

Druga osoba nie wie co siedzi Ci w głowie. Nie wie co myślisz, nie wie co czujesz. Oświeć ją i postaraj się szczerze porozmawiać. Zanim jednak do tego dojdzie możesz robić małe podchody. To będzie urocze i być może pokaże Cię w całkiem innym świetle.

Horoskop tygodniowy Ryby 14-20.03.2022

To będzie pracowity tydzień, dlatego zmartwienia i spawy związane z przeszłością warto odłożyć na potem. Może również spotkać Cię pewna sytuacja, dzięki której wyjdziesz na pewnej sprawie na lepsze i otworzysz oczy na teraźniejszość.

Horoskop tygodniowy Baran 14-20.03.2022

W tym tygodniu warto skupić się na bliskiej osobie. Wasza relacja została ostatnio trochę zaniedbana, czas to nadrobić, a błędy szybko naprawić. Stawiaj na pierwszym miejscu miłość, teraz powinien liczyć się ktoś inny niż tylko Ty.

Horoskop tygodniowy Byk 14-20.03.2022

Świeże powietrze oraz długie spacery dobrze Ci zrobią. Będziesz się czuć lepiej pod względem fizycznym, ale także psychicznym. Ostatni czas nie jest dla Ciebie zbyt łaskawy. Pamiętaj jednak, że los bywa przewrotny i może przynieść Ci dużo niespodzianek.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta 14-20.03.2022

Nie obiecuj jeśli nie jesteś pewien. Nie mów czegoś czego nie czujesz. Tajemnice zachowaj dla siebie. Czasami lepiej coś przemilczeć. Ludzie są różni. Mogą wydawać się naszymi przyjaciółmi, a za plecami mogą życzyć nam wszystkiego najgorszego.

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2