Horoskop na weekend 28-29.03.2020 - Rak, Baran, Ryby, Lew, Waga, Byk [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

2020-03-29 9:28
Horoskop na weekend 28-29.03.2020 - Rak, Baran, Ryby, Lew, Waga, Byk [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]
Autor: canva.com Horoskop na weekend 28-29.03.2020 - Rak, Baran, Ryby, Lew, Waga, Byk [WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU]

Horoskop to wyjątkowe przepowiednie, dzięki którym możemy sprawdzić co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Najważniejszymi elementami, które nas interesują jest praca, miłość i zdrowie. Na ESKA.pl możecie sprawdzić, co wydarzy się w najbliższy weekend 28-29 marca 2020 roku.

Horoskopy pokazują nam przyszłość. Część osób zagląda do nich, żeby dowiedzieć się, czy czeka na nich szczęście w pracy, miłości i zdrowiu. W nadchodzący weekend wiele może się zmienić, ponieważ jesteśmy pod wpływem wyjątkowych wibracji Wenus i każdy będzie odczuwał to na swój własny sposób. Sprawdź na ESKA.pl, co czeka Twój znak zodiaku i przygotuj się na to co wydarzy się 28 i 29 marca 2020 roku.

Horoskop na weekend 28-29.03.2020

Wodnik - W ten weekend musisz uważać na siebie. Możesz nie kupić w sklepie tego co sobie zaplanowałeś. Pamiętaj jednak, że istnieją też sklepy internetowe. Lepiej odłóż trochę część pieniędzy na konto oszczędnościowe.

Ryby - Wyjątkowy czas czeka na was w domu. Rodzina będzie starała się, żeby nie nudziło Ci się w ten weekend. Nie narzekaj i nie zasłaniaj się pracą. Zawsze po udanym weekendzie, możesz usiąść wieczorem do komputera, żeby nadrobić zaległości.

Baran - Wyjazd w góry? Nie! Nie daj się zmanipulować fałszywym przyjaciołom. Zostań w domu i zacznij wiosenne porządki. Umyj okna, wypierz firanki i posprzątaj balkon. To na Ciebie bardzo dobrze wpłynie.

Byk - Szef zadba oto, żeby nie nudziło Ci się w weekend. Ale nie przejmuj się, gdy sytuacja w firmie wróci do normy, czeka na Ciebie szybki awans.

Bliźnięta - Po przymusowym urlopie wracasz do pracy wypoczęty i pełen energii. Daj z siebie wszystko w nadchodzącym tygodniu. Pokaż się szefom od najlepszej strony. Pamiętaj też, żeby w niedziele nie siedzieć za długo przed komputerem i porządnie się wyspać.

Rak - W pracy dalej ciężko, ale odczuwasz satysfakcje z tego, że Twój szef widzi Twoje zaangażowanie. Zespół Cię uwielbia, a w domu czekają na Ciebie same pozytywne niespodzianki. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Panna - Rodzina jest zadowolona, że w końcu spędziłeś trochę czasu w domu. Samotne Panny powinny rozejrzeć się za kimś przystojnym, który mieszka tuż obok. A nóż to będzie akurat ten jedyny.

Waga - Pewien przystojny mężczyzna czeka tylko na Twój znak. Udawaj przez chwilę niedostępną, ale nie słuchaj rad przyjaciółki, której imię zaczyna się na M. Z pieniędzmi krucho, ale odbijesz sobie to niebawem. 

Skorpion - Skorpiony przeżywają teraz ciężki okres. Porozmawiaj z przyjacielem. On na pewno doradzi Ci w Twoich problemach. Postaraj się jednak nie pozjadać wszystkich rozumów. 

Strzelec - Wpadka w trakcie obiadu rodzinnego może przydarzyć się każdemu. Nie martw się. Rodzina Ci to wybaczy. Spraw im jednak niespodziankę i przygotuj pyszną szarlotkę na deser.

Koziorożec - Twój partner prowadzi potajemnie drugie życie. Nie angażuj się bardzo w tą miłość, ale nie rób też sporej awantury, dopóki nie będziesz miał dowodów. W pracy okey, szef szykuje podwyżkę. 

Najnowsze