Horoskop na weekend 12-13.10.2019 wszystkie ZNAKI ZODIAKU: Byk, Lew, Baran, Rak, Waga, Skorpion, Panna

2019-10-12 10:13 A.D.
Góry
Autor: East News / Pawel Murzyn/East News

Horoskop na weekend 12-13.10.2019 może odpowiedzieć na wiele waszych pytań! Co będzie działo się przez te dwa dni? Chociaż nie każdy wierzy w magiczne zdolności horoskopów, to wielu z nas chętnie zerka do tego typu wróżb. Mają one czasem zbawienny wpływ na nasz humor i poczucie własnej wartości. Poznajcie swoją przyszłość na ESKA.pl!

Dzięki horoskopom możemy zajrzeć w przyszłość i przygotować się na spotkanie z losem. Przepowiednia może pomóc nam rozwiązywać problemy, dodawać pewności siebie i ostrzegać przed różnymi niebezpieczeństwami. Co przytrafi się wam w weekend 12-13 października? Humory większości z nas w całości przejmie pełnia księżyca, którą zobaczymy w niedzielę na naszym niebie. Niektóre znaki mogą stracić chwilową wiarę w siebie! Sprawdźcie, czy to dotyczy również was. Horoskop na weekend 12-13 października 2019 znajdziecie w tym artykule.

Horoskop na weekend 12-13.10.2019 - WSZYSTKIE ZNAKI ZODIAKU

Wodnik - Księżyc Łowów wpływa na twoje samopoczucie! Możesz odczuwać rozdrażnienie i złość. Postaraj się jednak nie wyładowywać na innych.

Ryby - W sobotę łapać cię może lekkie przeziębienie. Zwalcz je lekami i nie daj się położyć do łóżka! Ważna rozmowa w niedziele może zepsuć ci humor.

Baran - To weekend pełen wyzwań. Bliska osoba będzie potrzebować twojej rady. Podejdź do sprawy poważnie i uczciwie.

Byk - W niedzielę możesz pokłócić się z rodziną! Postaraj się przedstawiać swoje argumenty racjonalnie.

Bliźnięta - W ten weekend nie będzie opuszczał cię dobry humor. Czas na zasłużony odpoczynek od pracy. Postaraj się poszukać kreatywnego zajęcia na niedzielę.

Rak - Wybierz się na zakupy i spróbuj zapomnieć o problemach. W ten weekend szczególnie potrzebne będzie ci wsparcie bliskich.

Lew - Musisz uwierzyć w siebie! W ten weekend postaraj się zaszaleć. Wykonaj kilka telefonów do przyjaciółek, wyjdź na miasto i zrób sobie wieczór relaksu!

Panna - Spędzisz przyjemny weekend w towarzystwie znajomych i bliskiej osoby. Wiele spraw się wyjaśni, a dobra zabawa korzystnie wpłynie na relacje w twoim związku.

Waga - Sport to zdrowie! W ten weekend poczujesz się pełen sił i zapragniesz ostatni raz wybrać na rowerową lub pieszą wyprawę. Niestety odchorujesz to w tygodniu.

Skorpion - Ten weekend to czas zabawy i przygotowań. Czas ujawnić niektóre sekrety, by poczuć się znów wolnym!

Strzelec - Poszukaj kompana do zabawy! Ktoś ze znajomych od dawna czeka na twój telefon. Spotkanie pomoże ci odzyskać pewność siebie!

Koziorożec - Rodzina powinna być teraz na pierwszym miejscu! Spędź z nimi czas, a naładujesz się pozytywną energią!

Najnowsze