Horoskop miesięczny

i

Autor: pixabay.com

Horoskop na sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia 2022. Co spotka Cię w weekend?

2022-04-10 9:23

Zastanawiasz się co przyniesie Ci los w drugi weekend kwietnia? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W artykule poniżej znajdziesz wróżbę na sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia 2022 roku. Sprawdź horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop weekendowy na sobotę i niedzielę 9-10 kwietnia 2022. Co wydarzy się w Twoim życiu? Przed nami drugi weekend kwietnia, dlatego warto dowiedzieć się co przyszykował dla nas los. Poniżej znajdziesz wróżbę dla dwunastu znaków zodiaku - byk, bliźnięta, rak, lew, panna, waga, skorpion, strzelec, koziorożec, wodnik, ryby, baran. Sprawdź, co czeka Cię w weekend 9 i 10 kwietnia 2022. W ramach ciekawostki warto wiedzieć, że w sobotę 9 kwietnia imieniny obchodzi między innymi Antoni, Maria, Maja, Katarzyna, natomiast w niedzielę 10 kwietnia solenizantami są Magdalena, Michał, Daniel, Małgorzata.

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop na poniedziałek 11 kwietnia 2022. Co wydarzy się tego dnia?

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?

Horoskop na weekend 9-10 kwietnia 2022 - wszystkie znaki zodiaku

Koziorożec - w ten weekend poświęć czas swoim zainteresowaniom. Nieważne ile masz lat, warto o to dbać. To rozwija człowieka, pozwala mu oczyścić myśli i poznawać nowych ludzi.

Wodnik - w weekend będziesz mieć dużo szczęścia. Los uśmiechnie się do siebie w najmniej spodziewanym momencie. Masz szansę na nowe znajomości, które zaowocują poważnym rozwojem osobistym.

Ryby - po wykonaniu lekkich obowiązków wyjdź z domu i się rozerwij. Idealnym pomysłem będzie wyjście do kina lub na pizzę z bliskimi. Każdy człowiek potrzebuje odskoczni, a Ty jej teraz bardzo potrzebujesz.

Baran - ktoś otoczy Cię niesamowitą troską. Poczujesz się kochany i będziesz chciał przenosić góry. Doceń osobę która jest obok Ciebie, ona zasługuje na wiele więcej szacunku.

Byk - Twoje priorytety wejdą na całkiem inny tor. Sam będziesz w szoku, że zmieniło się w Twojej głowie podejście do pewnych spraw. Spokojnie, to o czym marzyłeś jeszcze przyjdzie - może prędzej niż zakładasz.

Bliźnięta - jeśli ktoś jest Ci pisany, prędzej czy później na niego trafisz. Nie ma sensu szukać miłości i atencji na siłę. To przyjdzie w odpowiednim momencie. Teraz zajmij się karierą.

ZOBACZ TAKŻE: Kobiety które są idealnym materiałem na żonę. Zdradza to ich imię!

Rak - w weekend bądź sobą, to najlepsza wersja Ciebie. Nikogo nie udawaj by przypodobać się innym, to tani i przereklamowany sposób na wtopienie się w tłum. Między Tobą, a pewną osobą może zaiskrzyć.

Lew - unikaj kłopotów. Lepiej nie wdawać się z nikim w bezsensowną dyskusję. Po co masz psuć sobie nerwy? Najważniejsze w życiu jest to, co czujesz Ty, a nie to co ktoś Ci narzuca.

Panna - to nie będzie dobry czas. Pogoda będzie dawać Ci w kość. Lepiej odpuścić wszystkie plany i wyjazdy. Zostań w domu, odpocznij i wyśpij się ile się da. Twój organizm potrzebuje solidnego odpoczynku.

Waga - w weekend spotkasz swoją wymarzoną drugą połówkę. Rozglądaj się uważnie, ponieważ będzie to prawdziwy strzał amora. Masz szansę zmienić swoje życie o 180 stopni. To będzie ktoś, na kogo czekałeś całe życie.

Skorpion - słowa mają ogromną moc. Mogą kogoś zranić, mogą kogoś podnieść na duchu i mogą sprawić, że ktoś się zakocha. W weekend zostaniesz poddany próbie, podczas której słowa będą najważniejsze.

Strzelec - ktoś udowodni Ci, że się myliłeś. Nie będzie to na początku zbyt miłe, ale potem zrozumiesz że tak miało być. Przyznaj się do błędów - noszenie się dumą nie jest fajne i odpycha, wie o tym chyba każdy!

Michał Szpak o swoim nowym alterego, czyli Jowiszji